Shoutbox | Zoeken (tijdelijk uitgeschakeld)
Ongelezen bericht Geplaatst op 08 mei 2014 21:55 
 
Hardtraxx Newbie

Riverland Festival 2014


Ben jij er klaar voor? Op zaterdag 19 juli 2014 komt Dancevilla Entertainment in samenwerking met EVM19 met een sprankelend festival op het eiland van Maurik! Dit grandioze dansspektakel is het allereerste festival ooit op deze unieke locatie. Het sprookjes eiland van de Betuwe zal worden omgetoverd tot een fantastisch festivalterrein. Iets wat je niet mág missen! Op deze dag kun je dan ook uitgaan van het hoogste entertainmentgehalte in combinatie met een line-up waar je U tegen zegt. Wij zeggen: Leg je slippertjes en zwemkleding maar alvast klaar, because you’ll need it!

Van 12.00 tot 24.00, ofwel het klokje rond word jij muzikaal vermaakt door de meest uiteenlopende muziekstijlen en de beste Dj’s van dit moment. Vrijwel alle stijlen komen op het oogverblindende stage voorbij, dus voor ieder wat wils! Inmiddels is bijna de hele line-up bekend gemaakt. Namen als, La Fuente, Afro bros, Dyna, D-Rashid, Darkraver B2B Bass-D en ga zo nog maar even door, komen de boel compleet op stelten zetten. De ene plaat na de andere zal je om de oren vliegen.. Gekkenhuis dus!

Het mag inmiddels wel duidelijk zijn dat Riverland dé nieuwe binnenkomer is in festivalland dit jaar, een veelbelovend concept waar je petje keihard vanaf zal vallen. Dit wordt gegarandeerd de beste zomerdag van 2014! Een dag die je nog lang zal nablijven en waar je vaak aan terug zult denken.. De early bird tickets waren dan ook binnen no-time uitverkocht, maar gelukkig zijn er momenteel nog wel een aantal late birds beschikbaar. Het is dus nog mogelijk je tickets tegen een lagere prijs binnen te slepen! Pak dat voordeel en wees er snel bij, want je weet het.. OP=OP!

Los van alle muzikale geweld zal er een speciale afsluiting zijn met een knetterend groot kampvuur. Een zak marshmallows onder de arm en lekker blijven tot in de late uurtjes. Heb jij deze dag nou geen zin om met de fiets of auto te komen? No problem, meer dan gewoon je bootje aan bij het festivalterrein.. Bikini aan en gááááán! Het wordt een onvergetelijk waterspektakel waar óók jij bij kunt zijn.

De volgende stijlen zullen je van begin tot eind de slippertjes van de vloer doen laten gaan: House, Latin, Progressive, Urban, Hardstyle, Freestyle. Mis deze allereerste editie dus niet, want volgend jaar komen wij graag weer terug met een nog groter en waanzinniger festival. Bijzonder is het sowieso, dit is namelijk het enige echte festival in Betuwe en nabije omgeving. Dichter bij huis gaan we het niet krijgen ;)

Voor de eerste editie van Riverland Festival 2014 wordt er een speciale Anthem gemaakt. Dit zal al ten gehore gebracht worden in de teaser welke op korte termijn gepubliceerd wordt. Benieuwd?? Houd onze socials goed in de gaten.. En check uiteraard ook snel de ticketverkoop! Zoals eerder vermeld zijn inmiddels alle earlybirds uitverkocht! Wel zijn er nog een beperkt aantal late birds beschikbaar.. So hurry up and buy!

Event : Riverland Festival
Date : zaterdag 19 juli 2014
Time : 12.00-24.00
Location : Eiland van Maurik
Genre : House, Latin, Freestyle, Electro, Hardstyle
Web : www.riverlandfestival.nl
Facebook : https://www.facebook.com/festivalRiverland?fref=ts
FB event : https://www.facebook.com/events/695163757207562/
Tickets : www.dancevilla.nl / www.riverlandfestival.nl
Early bird : SOLD OUT
Late bird : € 23,50
Regular : € 29,50

Line-up : Contadino, Digital skills, Robbinyo, Don Cartel,
Afro Bross, Dyna, Ruben Vitalis, La Fuente, Ziggy
Darkraver B2B Bass-D, D-Rashid, Feest DJ Ruud
Forumoverzicht » Algemeen » Feesten