Year of Summer, Lose my mind en Famke Louise op repeatwrote:Wat komt er van 13:00 tot 18:00?
Het grote QONNECT toppa. Upcoming: QONNECT New Year's Eve Special 2021
- Venue
- Q-dance Network
- Price
- Gratis
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Leuk
Al opgelost, ik ga lekker zelf muziek draaien en opzetten 's middags. 
Tis mijn muziek echt niet (na 10/20 min vind ik het wel genoeg) maar
respect voor hoe de bolhoed het doet! Tune zo af en toe weer in 5 uur is niet niks tegenwoordig (ja hij doet vaker lange sets weet ik)
respect voor hoe de bolhoed het doet! Tune zo af en toe weer in 5 uur is niet niks tegenwoordig (ja hij doet vaker lange sets weet ik)
Hoewel het waarschijnlijk niet de favoriete stroming van velen hier is, hebben jullie het hopelijk alsnog naar je zin vanavond!
Uurtje 2 met de wat oudere Frenchcore (oudere the Sickest Squad platen kwamen voorbij) was echt goud. Kwam echt een shitload aan festival herinneringen boven drijvenwrote:Hoewel het waarschijnlijk niet de favoriete stroming van velen hier is, hebben jullie het hopelijk alsnog naar je zin vanavond!
Uurtje 4 ook met de echte sound zoals we die nu kennen van Sefa en de Dr. Himself was erg goed te pruimen (tracks als Galakc, música, World of dreams blijven goud)
Gaan jullie dit vaker doen met artiesten die wat langer in het vak zitten? Vond het namelijk tot nu toe al erg prettig. Interviews mogen dan wel weer wat langer in mijn ogen. Doe daar een apart uurtje vooraf aan bijvoorbeeld
Nu heb ik persoonlijk echt helemaal niets met Peacock, maar ik kan alleen maar lof hebben voor iemand die 5 uurtjes zelf weet te vullen. Ik herinner me ook nog de Icon feesten van een aantal jaar geleden waarbij een artiest in de spotlights zelf de gehele avond vulden, waarbij de TOA editie in ieder geval echt geweldig en gevarieerd was. Het zal een beste operatie zijn, maar wat mij betreft mag dit vaker terug komen, waarbij artiesten zelf de vrijheid krijgen om hier invulling aan te geven.
Opzich lijkt het mij inderdaad leuk om komende tijd eens in de maand ofzo zo'n set te hebben van een artiest. Het hoeft dan niet perse 5 uur te zijn maar een 2-3 uurs set is ook goed. Kunnen ze wat dieper in hun eigen en andere discografie duiken.
Heb gedurende de dag af en toe de Peacock stream even aangezet, en ik ben echt een totale onbekende met Frenchcore, maar mijn conclusie is dat ik het echt geniale muziek vind voor af en toe
Kreeg er spontaan een grijns van op m'n gezicht haha.
Dit, ik vond oude dingen van Peacock zoals QLZMR nog wel geinig. Maar dat was meer om de meme en de vage clips. Vind de muziek zelf niet veel aan in vergelijking met je echte oude frenchcore die niet draaide om geinige sampeltjes en grote stukken muziek van anderen overnemen. Maar Peacock doet het wel al zo veel jaren en heeft bij dit en onder andere dingen (Vaagrid held) wel laten zien wat hij allemaal kan, plus het is een goede gast.wrote:Nu heb ik persoonlijk echt helemaal niets met Peacock, maar ik kan alleen maar lof hebben voor iemand die 5 uurtjes zelf weet te vullen. Ik herinner me ook nog de Icon feesten van een aantal jaar geleden waarbij een artiest in de spotlights zelf de gehele avond vulden, waarbij de TOA editie in ieder geval echt geweldig en gevarieerd was. Het zal een beste operatie zijn, maar wat mij betreft mag dit vaker terug komen, waarbij artiesten zelf de vrijheid krijgen om hier invulling aan te geven.
How about Phuture Noize 5hours.wrote:B-front 5 uur set aub
30 tot 45 min interview
Pursuit Of Thunder
Black mirror society deluxe
Silver bullet
Dan is het hele idee van lange variërende sets natuurlijk ook weg, kun je net zo goed die albums zelf opzetten. Juist met zulke lange sets kunnen artiesten eens variëren, wat op een feest zelf vaak veel lastiger is.wrote:How about Phuture Noize 5hours.wrote:B-front 5 uur set aub
30 tot 45 min interview
Pursuit Of Thunder
Black mirror society deluxe
Silver bullet
Nee bedankt, doe Bob maar idd.wrote:How about Phuture Noize 5hours.wrote:B-front 5 uur set aub
30 tot 45 min interview
Pursuit Of Thunder
Black mirror society deluxe
Silver bullet
Peacock is niet mijn ding maar langere sets moedig ik graag aan. Hopelijk gaan organisaties weer iets doen met langere sets op feesten als deze weer gehouden kunnen worden en blijven artiesten net zo variëren zoals de meeste nu doen op de livestreams.
Men wil langere sets voor verrassende sets, komt meneer met 3 album setswrote:How about Phuture Noize 5hours.wrote:B-front 5 uur set aub
30 tot 45 min interview
Pursuit Of Thunder
Black mirror society deluxe
Silver bullet
Ho ho.. 1 album set (silver bullet release) en de rest een set rond die periode qua album.
verwacht wel zoiets rond de datum van xqlusive 
Ik vond die set van Peacock echt fantastisch, eerste uur was prachtig. Ik snapte alleen de indeling van de timetable niet helemaal, zo heb ik tijdens het Trip Advisor uurtje eigenlijk maar weinig platen van dat album gehoord. Nog een klein puntje: Da Mouth of Madness had wel een tikkeltje enthousiaster mogen zijn, hij klonk alsof hij zich enorm verveelde 
Ik zou zulke lange sets ook zeker weten aanmoedigen. Ik zie B-Front hier inderdaad al voorbij komen, maar ik zou hier ook wel een Dj Thera, Wildstylez, Noisecontrollers, Headhunterz of Frequencerz ofzo kunnen zien
Ik zou zulke lange sets ook zeker weten aanmoedigen. Ik zie B-Front hier inderdaad al voorbij komen, maar ik zou hier ook wel een Dj Thera, Wildstylez, Noisecontrollers, Headhunterz of Frequencerz ofzo kunnen zien
Een Noisecontrollers of Wildstylez die even hun hele discografie draaien ofzo.
Of artiesten die normaal in een uur al heel divers draaien. Dan denk ik aan een Adaro, Requiem, Geck-o, DJ Thera, Degos & Re-Done, The Purge, Primeshock, Clockartz en Chris One.
Deze kan trouwens ook door naar het 'Hoe zou jij de line up maken?' topic
Deze kan trouwens ook door naar het 'Hoe zou jij de line up maken?' topic
wrote:Of artiesten die normaal in een uur al heel divers draaien. Dan denk ik aan een Adaro, Requiem, Geck-o, DJ Thera, Degos & Re-Done, The Purge, Primeshock, Clockartz en Chris One.
Deze kan trouwens ook door naar het 'Hoe zou jij de line up maken?' topic
Is er morgen een Hardstyle stream?