Who was there

Nobody yet
Nobody has said they're going yet.

Active topics in Feesten

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · 24 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 13 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 15 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 6 days ago
Past

Hard Bass

Time
(Sun)
Age
18+
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
User avatar
Hardtraxxer
313 posts member since 2015
last seen Apr 2025
Broken Balance wrote:Uiteraard is het mooi om te zien dat het zo wereldwijd is. Maar dat maakt de Fransen niet minder irritant op feesten.
Dankjewel ^^
User avatar
Hardtraxx Elite
2315 posts member since 2013
last seen Dec 2019
Rickzel wrote:Haha ja precies, k heb het idee dat ze "maar wat doen" zoals nu weer Rebelion omdat die momenteel toevallig populair zijn, en vorig jaar met 3 the hard way.

bij Qlimax leek het wel alsof het hele feest rond Project 1 gebouwd was, het thema was zo belachelijk goed doorgedacht, dat is echt zo'n wereld van verschil met dit.
Helemaal mee eens.
3 the hard way op decibel was ook lekker drukbezocht :x
User avatar
Hardtraxxer
411 posts member since 2013
last seen Jul 2019
StevenvanKuijk wrote:
Rickzel wrote:Haha ja precies, k heb het idee dat ze "maar wat doen" zoals nu weer Rebelion omdat die momenteel toevallig populair zijn, en vorig jaar met 3 the hard way.

bij Qlimax leek het wel alsof het hele feest rond Project 1 gebouwd was, het thema was zo belachelijk goed doorgedacht, dat is echt zo'n wereld van verschil met dit.
Helemaal mee eens.
3 the hard way op decibel was ook lekker drukbezocht :x
Hahaa 3 the hard way, dat sloeg nergens op, toen waren ze niet eens als live act maar stonden ze daar gewoon anderhalf uur te draaien met zn 3en. Hebben ook echt maar 2 tracks gemaakt als 3 the hard way. Als je kijkt naar dat album van regain lijkt het er ook op dat die 3 ook niet echt veel behoefte hebben om samen te werken xd .
User avatar
Kraak... Piep...
29099 posts member since 2011
last seen Feb 2026
Maat van me komt uit Ierland en ging eerst ook nog wel eens naar HS feesten met zn vrienden hier in NL waar wij dan ook heen gingen, machtig mooi volk om mee te feesten en te zuipen. Die gasten zuipen zich helemaal klem maar blijven op een of andere manier toch beschaafd :lol:
User avatar
Bierkoning
25324 posts member since 2010
last seen 29 days ago
Overal het algemeen heb ik alleen van Europeanen last op feesten (Italianen, Duitsers, Fransen vooral), maar verder eigenlijk nooit. En dan is last nog een groot woord, vind het meer sneu dat ze het hele feest zwaar vdk met een selfiestok rondlopen en tegen iedereen aanbeuken en dan zelf boos worden.

Vind het altijd wel mooi van die mensen die van de andere kant van de wereld komen voor zo'n feest. Op Qountdown een paar jaar geleden ook twee Amerikanen ontmoet en eigenlijk de hele nacht mee gestaan. Nog een pilletje gegeven aan ze, wisten niet wat ze mee maakten :P In Amerika moest je er 10 wegwerken voor hetzelfde gevoel zeiden ze :lol:
S
Hardtraxxer
96 posts member since 2016
last seen Sep 2019
View on YouTube


trouwens zie de beschrijving:
"▼ Follow Ran-D online:
Facebook: https://www.facebook.com/djbfront
Twitter: http://twitter.com/djbfront
Instagram: http://instagram.com/djbfront
Soundcloud: View on SoundCloud
YouTube: http://youtube.com/djbfront
Website: http://www.djbfront.nl"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Hardtraxx Veteran
5475 posts member since 2013
last seen 20 days ago
Broken Balance wrote:maar Belgenzijn enorm irritant.
:aww:
User avatar
Hardtraxxer
58 posts member since 2013
last seen Sep 2019
B-Front, wat doet hij dat toch weer mooi he (L)
User avatar
Hardtraxx Veteran
4502 posts member since 2016
last seen Apr 2026
Basshunterzz wrote:Tijdens MM zit toch iedereen op de tribune nadat ze hun armen uit de kom hebben gekickrollt tijdens Rebelion!!!!!! :bomb: :bomb: :bomb:
hahahahaha :lol:
User avatar
Hardtraxx Veteran
7367 posts member since 2014
last seen 11 days ago
Interview met Atmozfears, Brennan Heart, B-Front en Minus Militia over Hard Bass: https://www.thisisourhouse.nl/features/ ... bass-2017/

Leuke citaten:
B-Front: “Ik probeer een bepaald gevoel te creëren in mijn set en de mensen daarin mee te nemen. Dat gevoel in de muziek vind ik belangrijk. Hardstyle is meer dan alleen maar harde kicks en geluiden.”
Minus Militia: “We zijn de afsluiter en willen gewoon rammen. Dat de mensen met verzuurde benen het GelreDome verlaten en tegen elkaar zeggen: ‘Jezus Christus, wat was dit dan?”
:lol:
User avatar
Hardtraxx Veteran
3570 posts member since 2015
last seen Feb 2023
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Hardtraxx Veteran
4917 posts member since 2015
Als afsluiter is dat wel de juiste mentaliteit, gewoon rammen dat laatste half uurtje alle laatste restjes energie eruit. Als ze halverwege de avond hadden gestaan, had et een ander verhaal geweest..
K
Hardtraxxer
698 posts member since 2013
last seen 20 days ago
Anthem heeft nou niet echt een :yay: factor
User avatar
Hardtraxxer
313 posts member since 2015
last seen Apr 2025
HSlovah wrote:Anthem heeft nou niet echt een :yay: factor
User avatar
Hardtraxx Veteran
17572 posts member since 2010
last seen 10 hours ago
De liveact van B-Front alleen is al verantwoordelijk voor een berg hype, het anthem (vooral die mid <3) + alle gruwelijke nieuwe tracks, nog een keer EVP in het gelredome. :love:

Verder ook echt heel veel zin in team green!! Blue & Red ga ik me wss prima op vermaken, toch wel heel leuk voor iemand die het hele spectrum wel op een bepalade manier kan waarderen :)

toch kudo's voor B2S dat ze het nog voor elkaar hebben gekregen om me te enthousiasmeren terwijl dat pakweg een week geleden nog 0,0 aanwezig was.
User avatar
Hardtraxxer
87 posts member since 2017
last seen Dec 2018
Rickzel wrote: toch kudo's voor B2S dat ze het nog voor elkaar hebben gekregen om me te enthousiasmeren terwijl dat pakweg een week geleden nog 0,0 aanwezig was.
Precies dit, al moet ik wel toegeven dat dit is omdat ik heb besloten om toch maar Hb te gaan ipv XQ
User avatar
Hardtraxx Addict
1095 posts member since 2016
last seen Feb 2026
Hoop zelf stiekem dat er een pricedrop komt op ticketswap. Line-up is me net te wisselend (B-Front :thumbsup: Phuture Noize :thumbsup: maar ook o.a. Digital Punk, Rebelion en Minus Militia, die mij minder doen) om de volle mep neer te tellen.
User avatar
Hardtraxxer
313 posts member since 2015
last seen Apr 2025
Redman wrote:Hoop zelf stiekem dat er een pricedrop komt op ticketswap. Line-up is me net te wisselend (B-Front :thumbsup: Phuture Noize :thumbsup: maar ook o.a. Digital Punk, Rebelion en Minus Militia, die mij minder doen) om de volle mep neer te tellen.
Hmmm gelukkig heb je dus nog PN in team yellow. Daarnaast denk ik dat E-Force en Warface team red nog wel kunnen redden. Minus Militia ben ik zelf ook niet zo fan van, vooral niet het nieuwe album, maar toch denk ik dat ze een hele vette show kunnen geven.
P
Hardtraxx Veteran
5058 posts member since 2013
last seen 9 hours ago
Phuture Noize is mega vet, maar je kan er wel vanuit gaan dat die set niet goed wordt. Als 1 op de 3 plaatjes goed zijn kom je er gewoon niet in.
User avatar
Hardtraxx Veteran
17572 posts member since 2010
last seen 10 hours ago
Pipa wrote:Phuture Noize is mega vet, maar je kan er wel vanuit gaan dat die set niet goed wordt. Als 1 op de 3 plaatjes goed zijn kom je er gewoon niet in.
Het kan best meevallen als DP en Adaro de betere platen uitkiezen, Proetst of Indignation/Raggamuffin remix/ Smack DP & Alplha2 collab. Dan krijg je een prima setje

maargoed, dan moet het wel heel toevallig zo lopen :lol:
P
Hardtraxx Veteran
5058 posts member since 2013
last seen 9 hours ago
Ze draaien waarschijnlijk niet alleen maar kut platen, maar dikke kans dat je The Worlds Beyond hoort en daarna RAW FOR LIFE!!!
User avatar
Hardtraxxer
628 posts member since 2015
last seen 19 days ago
Kan het even niet meer vinden. Maar was het nou verstandig om van te voren je te registreren voor een Gelredome Wallet? https://wallet.gelredome.nl/nl/

Laatste feest in het Gelredome was HB2016 voor mij namelijk.
Hoe moet ik dat zien, je krijgt daar dan een pasje ofzo?
User avatar
Hardtraxx Veteran
4684 posts member since 2016
last seen Dec 2024
Toch wel veel zin in, ook met namen omdat er erg veel bekende gaan en omdat Gelredome.
User avatar
Hardtraxx Veteran
8198 posts member since 2014
Van te voren een account maken is handig ja. Eenmaal daar kun je uit die automaat een pasje halen met een X bedrag erop (10, 20 of 50 per keer was het dacht ik). Vervolgens met een muntje of iets anders het laagje van die code eraf krassen en met die code + het kaartnummer je kaart toevoegen aan je wallet account.
User avatar
Hardtraxx Elite
2315 posts member since 2013
last seen Dec 2019
Pipa wrote:Ze draaien waarschijnlijk niet alleen maar kut platen, maar dikke kans dat je The Worlds Beyond hoort en daarna RAW FOR LIFE!!!
DP heeft toch wel een aantal vette platen. Ik denk (hoop) dat hij hierin een afweging weet te maken en dat het dan Live like legends wordt na The Worlds Beyond. Op XQ ook prima vermaakt en positief verrast door deze set: Qapital anthem, The project van SZP en 2 nieuwe vette public enemies platen.
Adaro wrote:Het kan best meevallen als DP en Adaro de betere platen uitkiezen, Proetst of Indignation/Raggamuffin remix/ Smack DP & Alplha2 collab. Dan krijg je een prima setje
Adaro daarentegen ben ik wel bang voor. Zijn laatste platen doen me echt helemaal niks en toch elke keer maar weer die Rellen in de hel draaien, manmanman...