En dat wordt vast niet de laatste keer kan ik je nu al vertellenwrote:Ik ben erbij!!Van t weekend kaartjes geregeld...Mijn 1e keer Matrixx ben zooow benieuwd
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Zeker aanwezig! XXLerator is altijd een vet feest! Tevens omdat het een thuiswedstrijd is

Zeker weten aanwezig
alles is geregeld en heb vanavond net mijn Exinores ER15's binnen gekregen
worden ze direct ff op de proef gesteld 
Iemand nog interesse in 1 kaartje? Dan ben ik daar weer van af.. 17,50 ben je geen 3,- transactiekosten kwijt.
Kaartje(s) Xxlerator RAW (29 januari, Matrixx Nijmegen)
Kaartje(s) Xxlerator RAW (29 januari, Matrixx Nijmegen)
Timetable:
22.00-23.30 Devon K
23.30-00.30 Ran-D
00.30-01.30 Zatox
01.30-02.30 Psyko Punkz
02.30-04.00 B-Front
04.00-05.00 Thera vs Crypsis
22.00-23.30 Devon K
23.30-00.30 Ran-D
00.30-01.30 Zatox
01.30-02.30 Psyko Punkz
02.30-04.00 B-Front
04.00-05.00 Thera vs Crypsis
Redelijk goeie timetable, maar Ran-D had op de plek van PP moeten staan en andersom.
Ran-D staat ook al geboekt op een ander feest, dus het kon niet anders!wrote:Redelijk goeie timetable, maar Ran-D had op de plek van PP moeten staan en andersom.
Toch maar alvast een kaartje gekocht ook al doe ik dat normaal aan de deur. Dus zekerrrr aanwezig 
wrote:Altijd toch meestal?wrote:En dat wordt vast niet de laatste keer kan ik je nu al vertellenwrote:Ik ben erbij!!Van t weekend kaartjes geregeld...Mijn 1e keer Matrixx ben zooow benieuwdFijn zaaltje maar oordoppen zijn wel aan te raden.
Ja altijd eigenlijk wel maar vooral in de Matrixx hahawrote:Altijd toch meestal?wrote:En dat wordt vast niet de laatste keer kan ik je nu al vertellenwrote:Ik ben erbij!!Van t weekend kaartjes geregeld...Mijn 1e keer Matrixx ben zooow benieuwdFijn zaaltje maar oordoppen zijn wel aan te raden.
Net kaartje binnen
wel goede TT alleen Ran-D .. beetje jammer
maar wel heerlijke afsluiter 
Grats dat je af mag sluiten Thera. Organisators komen er steeds meer achter wie Thera is. 
Haha nou ja, ik vind eerder draaien ook geen probleem hoor! Kan je daarna tenminste nog lekker ff een pilsje doen, maar meestal is t voor de djs na me wat minder 
wrote:Haha nou ja, ik vind eerder draaien ook geen probleem hoor! Kan je daarna tenminste nog lekker ff een pilsje doen, maar meestal is t voor de djs na me wat minder
Hahaha duidelijk! Ik heb je nog niet eerder live gehoord dus ben heel benieuwd. Platen van Theracords hebben me namelijk nog niet zo weten te boeien dus gas erop! Maar samen met Crypsis moet dat wel lukken lijkt me 
Lijkt mij ook wel
Heb je uberhaupt wel eens tracks van ons op een feest gehoord? Onze tracks klinken altijd wat minder op Youtube namelijk (vanwege de hoeveelheid midlaag die ik ook weiger eruit te filteren)
Precies, ik heb ook altijd het idee dat de Theracords wat kracht missen als ik ze op YouTube luister.. Maar ik geloof best dat ze live hard knallen, ik ben echt benieuwd zaterdag! Succes alvastwrote:Lijkt mij ook welHeb je uberhaupt wel eens tracks van ons op een feest gehoord? Onze tracks klinken altijd wat minder op Youtube namelijk (vanwege de hoeveelheid midlaag die ik ook weiger eruit te filteren)
Haha euhmm nee maar Piaaa hier heeft er al eens een aantal aan me laten horen tijdens het draaien maar dat was bij hem thuis. En ook thuis heb ik wel eens een plaatje opgezet maar ik kan er niet aanwennen op de een of andere manier... Vind het old skool geluid heel erg vet maar op de een of andere manier wil het niet tot me doordringen. Maar reken maar dat ik zaterdag redelijk ver voorin sta, dicht bij die subjes om het één en ander goed tot me te kunnen nemen.wrote:Lijkt mij ook welHeb je uberhaupt wel eens tracks van ons op een feest gehoord? Onze tracks klinken altijd wat minder op Youtube namelijk (vanwege de hoeveelheid midlaag die ik ook weiger eruit te filteren)
Misschien moeten we even een geheimteken afspreken zodat ik kan aangeven of ik het wat vind of niet
Wordt ook mijn eerste keer Thera live, heb er in ieder geval heel veel zin in
!
@maarten
View on YouTube
the signal
@maarten
View on YouTube
the signal
Hahahah ja! Daar dacht ik dus ook aan en ook meteen aan deze:
View on YouTube
Maar dat hoor je zo moeilijk...
View on YouTube
Maar dat hoor je zo moeilijk...
@ Maarten ik wist de eerste keer voor Hysteria ook niet echt wat ik moest verwachten maar live is dit écht bazenshit! De ene dikke reversed na de ander 
Ik ben benieuwd! En als je mag afsluiten neem ik aan dat er een dikke set wordt neergezet dus wat kan er dan nog mis gaan! 
Who was there
Nobody has said they're going yet.

