Blessure aan me knie opgelopen afgelopen donderdag met trainen. Waarschijnlijk vocht in mn knie en heb het voetballen afgelopen weekend laten lopen. Hopelijk wel fit genoeg om hier toch af en toe flink los te gaan.
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
P
Hardtraxx Veteran
5059 posts member since 2013
last seen 2 hours ago
H
Hardtraxx Elite
2169 posts member since 2011
last seen Jun 2025
Bij Ticketswap is het soms verwarrend. De maximale verkoopprijs is 76,50, maar je ziet dat vele mensen hem voor 80,33 hebben verkocht. Hoe is dat mogelijk? Weet iemand dit?
Volgens mij kan dit heel simpel door de "prijs op het kaartje" hoger neer te zetten, maar niet zeker. Blijf het overigens een schandalig iets vinden dat mensen over de rug van anderen geld proberen te verdienen zo en hoop dat ze er snel iets tegen gevonden hebben.wrote:Bij Ticketswap is het soms verwarrend. De maximale verkoopprijs is 76,50, maar je ziet dat vele mensen hem voor 80,33 hebben verkocht. Hoe is dat mogelijk? Weet iemand dit?
A
Zo werkt letterlijk de hele economie
H
Hardtraxx Elite
2169 posts member since 2011
last seen Jun 2025
Nee, dat kan niet meer. Ik probeerde ook te achterhalen hoe het kon. Hebben zij speciale truukjes ofzowrote:Volgens mij kan dit heel simpel door de "prijs op het kaartje" hoger neer te zetten, maar niet zeker. Blijf het overigens een schandalig iets vinden dat mensen over de rug van anderen geld proberen te verdienen zo en hoop dat ze er snel iets tegen gevonden hebben.wrote:Bij Ticketswap is het soms verwarrend. De maximale verkoopprijs is 76,50, maar je ziet dat vele mensen hem voor 80,33 hebben verkocht. Hoe is dat mogelijk? Weet iemand dit?
Y
Hardtraxxer
579 posts member since 2009
Ticketswap pakt 5% van zowel koper als verkoper. 76,50 x 1,05 = 80,33wrote:Bij Ticketswap is het soms verwarrend. De maximale verkoopprijs is 76,50, maar je ziet dat vele mensen hem voor 80,33 hebben verkocht. Hoe is dat mogelijk? Weet iemand dit?
Er wordt geen TT gereleased volgens beheerder Hardstyle Classics Lovers
. Dan ga ik maar uit van de gelekte haha
Daarover zegt hij dat 'ie fake is. Of dat ook daadwerkelijk zo is laten we maar in het midden haha.wrote:Er wordt geen TT gereleased volgens beheerder Hardstyle Classics Lovers. Dan ga ik maar uit van de gelekte haha
R
Hardtraxx Veteran
5555 posts member since 2013
last seen 28 days ago
De timetable was zo fake als wat. Schijnt in HCL ook iemand te l zijn geweest die de gelekte versie onder de loep heeft genomen. waarop duidelijk te zien zou zijn dat er knip en plak werk is toegepast.
Jaa maar zoals vaker gezegd. Het uiterlijk zegt niks over de inhoud
. Ach ja we gaan het zien
Ja ik had hem ff gedebunked. Lelijke vlakken dmv contrastwrote:De timetable was zo fake als wat. Schijnt in HCL ook iemand te l zijn geweest die de gelekte versie onder de loep heeft genomen. waarop duidelijk te zien zou zijn dat er knip en plak werk is toegepast.

M
Hardtraxx Elite
2402 posts member since 2009
last seen Jul 2026
Heb je het nu over de vrouwen die op het feest afkomen?wrote:Jaa maar zoals vaker gezegd. Het uiterlijk zegt niks over de inhoud. Ach ja we gaan het zien
Zijn er nog meer mensen die 's ochtends terug naar Arnhem moeten? Door al die werkzaamheden is dat een logistieke hel geworden...
Dat is ook een goeie voor de vrouwen daar ja..wrote:Heb je het nu over de vrouwen die op het feest afkomen?wrote:Jaa maar zoals vaker gezegd. Het uiterlijk zegt niks over de inhoud. Ach ja we gaan het zien
Ik speculeer er maar even op los... Collab tussen Headhunterz en de heren van Sound Rush?


En een collab met SZP ook.
Bron: hardstyleleaks
Bron: hardstyleleaks
photoshop topic staat ergens anderswrote:Ja ik had hem ff gedebunked. Lelijke vlakken dmv contrastwrote:De timetable was zo fake als wat. Schijnt in HCL ook iemand te l zijn geweest die de gelekte versie onder de loep heeft genomen. waarop duidelijk te zien zou zijn dat er knip en plak werk is toegepast.
foto
Waarom ook niemand dat hakenkruis is opgevallen. 
wrote:Ja ik had hem ff gedebunked. Lelijke vlakken dmv contrastwrote:De timetable was zo fake als wat. Schijnt in HCL ook iemand te l zijn geweest die de gelekte versie onder de loep heeft genomen. waarop duidelijk te zien zou zijn dat er knip en plak werk is toegepast.
R
Hardtraxx Veteran
5555 posts member since 2013
last seen 28 days ago
Op de telefoon zie je hem niet. Op mijn pc beeldscherm zag ik hem duidelijk direct.wrote:Waarom ook niemand dat hakenkruis is opgevallen.
U
Hardtraxxer
528 posts member since 2012
last seen Mar 2023
wrote:Bij Ticketswap is het soms verwarrend. De maximale verkoopprijs is 76,50, maar je ziet dat vele mensen hem voor 80,33 hebben verkocht. Hoe is dat mogelijk? Weet iemand dit?
Is dat in euro's of een andere munteenheid? Zie er soms wel eens kaarten in dollars ofzo erop staan waardoor het wat raar lijkt
Who was there
Nobody has said they're going yet.
