Past

Resonate - Hardcore Classics, oktober 2021

Time
– (Sun)
Age
18+
Price
€11 aanbetaling, €29,50 later te voldoen
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
User avatar
Hardtraxx Veteran
8198 posts member since 2014
Resonate - Hardcore Classics (23-10-2021, Autotron, Rosmalen)

Feest: Resonate - Hardcore Classics
Datum: 23-10-2021
Tijd: 13:30 - 01:00
Locatie: Autotron, Rosmalen
Leeftijd: 18+
Ticketsale: https://resonatehc.nl/tickets
Prijs: €11 aanbetaling, €29,50 later te voldoen (incl. fees)
Facebook event: https://www.facebook.com/events/584150852355529

Line-up:
Alien T
Angerfist 'Retaliate'
Catscan
DJ D & Hellsystem 'Hardcore Blasters'
Korsakoff 'Pink Noise'
Nosferatu
Ophidian
Partyraiser 'Time To Raise The Party'
Paul Elstak 'Offensive Hardcore'
Promo
Tha Playah
The Viper 'Nothing To Lose'
Wasted Mind LIVE
Host: MC Alee

RESONATE IS BACK!
Family, we are proud to bring you incredible news. After 2 years of absence, the largest Hardcore Classics gathering in the world will return to Autotron on October 23, 2021!
We have received countless supportive messages, confirming once more that classics are forever engraved in our DNA. The music we fell in love with, the artists we grew up with and the friendships made to last an eternity. This will be a tribute to the movement that shaped our way of life.

WIN VIP TICKETS + MERCH
Thousands have already signed up for a chance to become part of our annual reunion. Previous editions of Resonate have sold out, so pre-register now for a chance to win VIP Tickets, including free drinks and a merchandise package: http://www.resonatehc.nl/en/pre-register
LOYALTY SALE ON JUNE 21

All pre-registers will receive an email on June 21 with an exclusive link to grab the very first tickets. If Resonate won’t sell out immediately, the regular ticket sale will start on June 22 at 19:00.
Last edited by Joey on , edited 3 times in total.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7456 posts member since 2011
last seen 29 days ago
Voor degene die zich registeren: Grote kans dat je een foutmelding krijgt als je op Registratie drukt (website wil niet laden staat er), echter ontvang je kort daarna een mail met een bevestigingsknop

OT: Eerste feest van het jaar voor mij dit! Nu al zin in
User avatar
Hardtraxxer
365 posts member since 2016
last seen 4 days ago
Zin in :thumbsup: :woot:! Een van mijn favoriete feesten.

Hopen op een Angerfist, Tha Playah, Outblast, Endymion, Evil Activities, Dyprax, Tommyknocker, Radium en dergelijke :bomb:

@ Resonate, als jullie meelezen, willen jullie (AUB! :list: ) echt wat doen aan het geluidsysteem? Van de 15-20 feesten die ik (vruuger voor corona) per jaar bezoek, is het geluid tijdens dit feest altijd het slechtst van allemaal, wat de muziek (en daardoor ook de sfeer) niet ten goede komt :/
User avatar
Hardtraxx Veteran
8198 posts member since 2014
ErikZ wrote:Voor degene die zich registeren: Grote kans dat je een foutmelding krijgt als je op Registratie drukt (website wil niet laden staat er), echter ontvang je kort daarna een mail met een bevestigingsknop

OT: Eerste feest van het jaar voor mij dit! Nu al zin in
Die bevestigingsmail is alleen voor de mailing list en heeft niets te maken met je pre-registratie (behalve dat je daar het vakje had aangevinkt). Had dit probleem ook maar inmiddels is de pre-registratie gelukt.

Hoop op een line-up met o.a. Ophidian, Meccano Twins, Hellsystem en Amnesys. Enorm veel zin in al!
User avatar
Hardtraxx Veteran
6775 posts member since 2014
last seen 22 minutes ago
Marks wrote:@ Resonate, als jullie meelezen, willen jullie (AUB! :list: ) echt wat doen aan het geluidsysteem? Van de 15-20 feesten die ik (vruuger voor corona) per jaar bezoek, is het geluid tijdens dit feest altijd het slechtst van allemaal, wat de muziek (en daardoor ook de sfeer) niet ten goede komt :/
Eens! De eerste editie was nog wel te doen maar de vorige editie was het geluid zo belabberd dat ik er nu door twijfel om te gaan. Ontzettend zonde want normaal is dit feest voor mij een no-brainer. Hopelijk kan er iets aan gedaan worden, dan sowieso aanwezig.
User avatar
Hardtraxx Veteran
3822 posts member since 2010
last seen 20 minutes ago
Heb me wel geregistreerd, maar weet nog niet zeker of ik ga. Een week na VWAB en de datum komt me eigenlijk niet uit. Tzt maar even kijken, stiekem wel zin in om toch te gaan :$
User avatar
Hardtraxx Addict
1796 posts member since 2009
last seen Feb 2026
Justinhafc wrote:Een week na VWAB en de datum komt me eigenlijk niet uit. Tzt maar even kijken, stiekem wel zin in om toch te gaan :$
Hier idem. 2 weken voor VWAB nog het Spoontech feestje, wordt misschien allemaal iets te veel van het goede xd
T
Hardtraxx Addict
1171 posts member since 2012
last seen Nov 2023
De vorige keer helaas moeten missen. Wil dit absoluut wel een keer meemaken! Maar even aangemeld :D
User avatar
Event Organizer
359 posts member since 2014
last seen Aug 2025
We hadden inderdaad wat problemen op de website maar alle aanmeldingen zijn goed doorgekomen!

Wat betreft het geluid, helaas moeten we toegeven dat het de afgelopen edities niet het beste geluid was.
Zelfs met Shockerz hebben we lang lopen stoeien maar de laatste editie hadden we het eindelijk voor elkaar.
De hal was ook voor een van de beste geluidstechnici een uitdaging.
Wellicht met Shockerz doeken zien hangen? Die gaan het weerkaatsen van het geluid tegen wat eerst dus voor vervorming zorgde. We durven dus hardop te zeggen dat aankomende editie echt goed zal zijn. Tevens stemmen we goed af met artiesten dat ze de oude platen in goede kwaliteit meenemen. Wij hebben er vertrouwen in maar begrijpen dat na 2 edities dat vertrouwen een beetje weg is. Hopelijk tot 23 oktober! :beer:
User avatar
Hardtraxxer
365 posts member since 2016
last seen 4 days ago
Shockerz-Events wrote:Wat betreft het geluid, helaas moeten we toegeven dat het de afgelopen edities niet het beste geluid was.Zelfs met Shockerz hebben we lang lopen stoeien maar de laatste editie hadden we het eindelijk voor elkaar.De hal was ook voor een van de beste geluidstechnici een uitdaging. Wellicht met Shockerz doeken zien hangen? Die gaan het weerkaatsen van het geluid tegen wat eerst dus voor vervorming zorgde. We durven dus hardop te zeggen dat aankomende editie echt goed zal zijn. Tevens stemmen we goed af met artiesten dat ze de oude platen in goede kwaliteit meenemen. Wij hebben er vertrouwen in maar begrijpen dat na 2 edities dat vertrouwen een beetje weg is. Hopelijk tot 23 oktober! :beer:
Meer hoef ik niet te horen, thanks!
Tot oktober :woot: dit moet toch door kunnen gaan!? :clap:
User avatar
Hardtraxx Veteran
14128 posts member since 2008
last seen 11 minutes ago
Ook goed nieuws voor VWAB :)
H
Hardtraxx Elite
2591 posts member since 2017
last seen 3 hours ago
Kijk, zo hoor je als organisatie te communiceren :worship:
User avatar
Hardtraxx Veteran
6775 posts member since 2014
last seen 22 minutes ago
Kijk aan, dat is goed nieuws! Dan heb ik er zeker vertrouwen in dat het goed komt :D
Shockerz-Events wrote:Tevens stemmen we goed af met artiesten dat ze de oude platen in goede kwaliteit meenemen.
Voor zo'n setje als die van Partyraiser heb ik wel een uurtje iets minder geluid voor over hoor :$ :P
User avatar
Kraak... Piep...
29099 posts member since 2011
last seen Feb 2026
Na-Goyah
Placid K
Masters Of Ceremony
The Outside Agency
E-Noid
Ophidian
Ruffneck
Radium
The Stunned Guys
Bass-D & King Matthew
Weapon X
Negative A
Lunatic & Miss Hysteria
Unexist
T-Junction
The Masochist
Dione
Kasparov
Hellsystem
The Wishmaster
SRB
Day-Mar
Meagashira
Outblast
Korsakoff
D-Passion
Catscan
Enzyme X
Armageddon Project
Angerfist (Pissin Razorbladez of Menace II Society)
Tieum
Meccano Twins

Zijn bijvoorbeeld nog namen die niet (in deze vorm) zijn geweest :whistle:
Dat het geluid wel goed gaat zitten geloof ik wel, maar het ligt even aan de line-up of ik ga gezien nogal wat andere feesten rond die tijd.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7456 posts member since 2011
last seen 29 days ago
Broken Balance wrote:Na-Goyah
Unexist

Zijn bijvoorbeeld nog namen die niet (in deze vorm) zijn geweest :whistle:
Oeh die wil ik solo wel zien ja, met Mad Dog was niet zo´n succes maar Unexist op Decibel 2019 als afsluiter op de zaterdag met zo´n 100 man was magisch :drool:

View on YouTube
User avatar
Kraak... Piep...
29099 posts member since 2011
last seen Feb 2026
ErikZ wrote:
Oeh die wil ik solo wel zien ja, met Mad Dog was niet zo´n succes
Vond het een daverend succes, hij draaide platen als Life Blood Pain Death (Tymon Remix). Vond dat na Ophidian het beste setje van de avond.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7456 posts member since 2011
last seen 29 days ago
Broken Balance wrote:
ErikZ wrote:
Oeh die wil ik solo wel zien ja, met Mad Dog was niet zo´n succes
Vond het een daverend succes, hij draaide platen als Life Blood Pain Death (Tymon Remix). Vond dat na Ophidian het beste setje van de avond.
Zijn platen waren tof maar de combo werkte voor mij niet. De Millennium MD stijl verschilde/verschilt in mijn ogen veel te veel met Unexist zijn stijl
User avatar
Kraak... Piep...
29099 posts member since 2011
last seen Feb 2026
Onzin, er zijn zat Unexist platen die er zo tussen kunnen. Zoals What The Hell, Exlxaxl (Unexist Remix), Destructive Behaviour, Exploited, Counter Virus, Lias, LTT, Spank Yer Ass, The Poem, Don't Exist en al hun collabs.

Het hoeft allemaal niet zo netjes op elkaar te lijken. Een beetje variatie mag wel, zeker een koning van mixen zoals Unexist kan dat makkelijk aan elkaar draaien, Mad Dog zijn oude stijl is ook redelijk stevig namelijk zoals Bassdrum Bitch, Fire, Welcome Down, Disorder en nog wel wat.

Andere artiesten zoals Negative A en Angerfist mixen ook juist met verschillende stijlen in hun millenium sets en dat werkt echt enorm goed. Dat hele het moet precies passen in een bepaalde stijl is juist de reden dat millenium dood is.
H
Hardtraxx Elite
2591 posts member since 2017
last seen 3 hours ago
Dat het kan betekend niet dat het gebeurt is
User avatar
Hardtraxx Veteran
5464 posts member since 2012
last seen 1 hour ago
Wat een mooie, filosofische uitspraak.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7367 posts member since 2014
last seen 1 hour ago
heggenschaar wrote:Dat het kan betekend niet dat het gebeurt is
Hoe krijg je het voor elkaar om beide werkwoorden die langer zijn dan 3 letters fout te spellen?
Last edited by Chroman on , edited 1 time in total.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7456 posts member since 2011
last seen 29 days ago
Broken Balance wrote:Onzin, er zijn zat Unexist platen die er zo tussen kunnen. Zoals What The Hell, Exlxaxl (Unexist Remix), Destructive Behaviour, Exploited, Counter Virus, Lias, LTT, Spank Yer Ass, The Poem, Don't Exist en al hun collabs.

Het hoeft allemaal niet zo netjes op elkaar te lijken. Een beetje variatie mag wel, zeker een koning van mixen zoals Unexist kan dat makkelijk aan elkaar draaien, Mad Dog zijn oude stijl is ook redelijk stevig namelijk zoals Bassdrum Bitch, Fire, Welcome Down, Disorder en nog wel wat.

Andere artiesten zoals Negative A en Angerfist mixen ook juist met verschillende stijlen in hun millenium sets en dat werkt echt enorm goed. Dat hele het moet precies passen in een bepaalde stijl is juist de reden dat millenium dood is.
ErikZ wrote:Zijn platen waren tof maar de combo werkte voor mij niet.
Die set op Resonate vond ik het een mismatch, mainstream millenium met industrail platen werkte voor mij niet
H
Hardtraxx Elite
2591 posts member since 2017
last seen 3 hours ago
Chroman wrote:
heggenschaar wrote:Dat het kan betekend niet dat het gebeurt is
Hoe krijg je het voor elkaar om werkwoorden die langer zijn dan 3 letters fout te spellen?
Huil huil
Waar je je al druk om maakt :cry:
User avatar
Kraak... Piep...
29099 posts member since 2011
last seen Feb 2026
heggenschaar wrote:
Chroman wrote:
heggenschaar wrote:Dat het kan betekend niet dat het gebeurt is
Hoe krijg je het voor elkaar om werkwoorden die langer zijn dan 3 letters fout te spellen?
Huil huil
Waar je je al druk om maakt :cry:
Pot en ketel
User avatar
Hardtraxx Veteran
8198 posts member since 2014
Als je de pre-registratie hebt gedaan heb je als het goed is een kwartier geleden een mail gehad om tickets te bestellen. ^^

Who was there

Nobody yet
Nobody has said they're going yet.

Active topics in Events

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 9 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 17 hours ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 1 day ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 2 days ago