Prima timetable! zin in! 
J
Hardtraxxer
last seen 10 days ago
94 postssince 2017
Na lang twijfelen toch maar een ticket gekocht, dure grap voor een nachtje in zaal 2, maar wordt vast gezellig. 
T
Hardtraxx Addict
last seen Oct 2023
1,542 postssince 2016
Word wel een duur avondje dan maar je kan vanaf 5 uur dan wel lopen genieten bij de eerste zaal.wrote:Na lang twijfelen toch maar een ticket gekocht, dure grap voor een nachtje in zaal 2, maar wordt vast gezellig.
J
Hardtraxxer
last seen 10 days ago
94 postssince 2017
Heb helaas niet zo veel met de 2 acts na Delete, dus daarna lekker met de auto naar huis, beetje schappelijke tijd thuis en goedkoper dan de hele nacht aan 't bier.wrote:Word wel een duur avondje dan maar je kan vanaf 5 uur dan wel lopen genieten bij de eerste zaal.wrote:Na lang twijfelen toch maar een ticket gekocht, dure grap voor een nachtje in zaal 2, maar wordt vast gezellig.
?wrote:Not sure if.........wrote:Masters of Hardcore - Vault of Violence (30-03-2019, Brabanthallen, Den Bosch) (page 2)wrote:Dit wordt mn eerste grootste indoor feest ooit, tis echt huge.
Ben zeer benieuwd... Ga met iemand die überhaupt nog nooit naar een feest is gegaan, wordt nog wat!![]()
Oh
kaartje binnen. SO naar q-dance door het vernaggelen van het scoren van een goedkoop ts kaartje.
OV is wel lekker kut zaterdag, vanaf Leiden rijden er alleen maar bussen 
Leven = Leidenwrote:OV is wel lekker kut zaterdag, vanaf Leiden rijden er alleen maar bussen
Dan had je tot vandaag moeten wachten denk ikwrote:kaartje binnen. SO naar q-dance door het vernaggelen van het scoren van een goedkoop ts kaartje.
wrote:Dan had je tot vandaag moeten wachten denk ikwrote:kaartje binnen. SO naar q-dance door het vernaggelen van het scoren van een goedkoop ts kaartje.
Heb ik toch geen geduld voor als ik zie dat het bijna uitverkocht is..

R
Hardtraxx Newbie
last seen Jun 2025
11 postssince 2018
Dan zorg je toch zelf ook voor stijgende vraag en dus stijgende prijs op TicketSwap ...wrote:Heb ik toch geen geduld voor als ik zie dat het bijna uitverkocht is..![]()
vandaag toch nog een kaartje op TS kunnen scoren voor 40 euro
wachten word beloond 
F
Hardtraxxer
last seen Nov 2023
249 postssince 2017
Heb er zin in! Te herkennen aan zwarte airmax, blauwe spijkerbroek, Radical Redemption shirt met logo achterop en Brutal eronder en een Radical petje. En t schijnt dat ik op m lijk 
20 duizend volt, kuj behriepnwrote:Heb er zin in! Te herkennen aan zwarte airmax, blauwe spijkerbroek, Radical Redemption shirt met logo achterop en Brutal eronder en een Radical petje. En t schijnt dat ik op m lijk
M
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2026
2,401 postssince 2009
Hoe gaaf is dat heywrote:Heb er zin in! Te herkennen aan zwarte airmax, blauwe spijkerbroek, Radical Redemption shirt met logo achterop en Brutal eronder en een Radical petje. En t schijnt dat ik op m lijk
Doe eens niet zo sneu manwrote:Hoe gaaf is dat heywrote:Heb er zin in! Te herkennen aan zwarte airmax, blauwe spijkerbroek, Radical Redemption shirt met logo achterop en Brutal eronder en een Radical petje. En t schijnt dat ik op m lijk
F
Hardtraxxer
last seen Nov 2023
249 postssince 2017
Kei gaafwrote:Hoe gaaf is dat hey
Ik denk niet dat iemand hier hem ook maar een beetje serieus neemt.wrote:Doe eens niet zo sneu manwrote:Hoe gaaf is dat heywrote:Heb er zin in! Te herkennen aan zwarte airmax, blauwe spijkerbroek, Radical Redemption shirt met logo achterop en Brutal eronder en een Radical petje. En t schijnt dat ik op m lijk
M
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2026
2,401 postssince 2009
Gelukkig maar
R
Hardtraxx Veteran
last seen 2 days ago
5,557 postssince 2013
MF is het kneusje van dit forum. geen stress Freankie
F
Hardtraxxer
last seen Nov 2023
249 postssince 2017
Haha Thanks, trek me dr ook niks van aan hoor.wrote:MF is het kneusje van dit forum. geen stress Freankie
Respect voor een ieder en zijn/haar smaak
Matherfocker die MFwrote:MF is het kneusje van dit forum. geen stress Freankie
M
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2026
2,401 postssince 2009
Wauw 
Who was there
Nobody has said they're going yet.
