Nitrouz deelde dit bericht ook, dus ook Nitrouz lijkt me bekend.wrote:Zo te lezen is Hardstyle wel de correcte info volgens een beheerder (first hand info naar haar toe schijnt), dus ik gok dat Partyflock hierin accuraat is.
Als je dus Facebook kan geloven: Acti, Zatox die bericht delen, Digital Punk in aanwezig op Partyflock. Tot nu toe (mocht dit line-up materiaal zijn) niet onaardig.
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
F
Hardtraxx Veteran
6064 posts member since 2010
last seen 16 hours ago
Dan is het nu al kut, Acti uitgezonderd.
Zal dan toch wel weer een Subground opener zijn.
J
Hardtraxx Veteran
5794 posts member since 2011
last seen 12 days ago
Hoop gewoon dat ook eindelijk Q een beetje aandacht geeft aan de hardere kant van hardstyle. Maarja Q denk dat zatox en ran-d al rauw zijn, afwachten dus 
Je zou Acti vast ook wel een verzoekje kunnen doen via fb of ie een Early set wilt neerzetten, mja denk dat zo'n verzoek niet zoveel zin heeft, aangezien Q-Dance vermoed ik de DJ's een soort van wil op legt.
Ik weet nog heel goed dat Tatanka bij Bass Academy 2 wel had geluisterd naar de verzoekjes, maar nu lijkt me de organisatie van Bass Academy toch heel wat anders in elkaar steken als Q-Dance
Ik weet nog heel goed dat Tatanka bij Bass Academy 2 wel had geluisterd naar de verzoekjes, maar nu lijkt me de organisatie van Bass Academy toch heel wat anders in elkaar steken als Q-Dance
#MyWay gewoon keihard op dat raw feest !
S
Hardtraxxer
596 posts member since 2012
last seen Jul 2023
https://twitter.com/Crypsis/status/287313195436240896wrote:Waar staat die bij dan? Via Partyflock ofzo? Volgens mij niet op facebook. Het zal denk ik wel.
Zal mij benieuwen waar ze mee aan komen zetten. 'Raw' is bij Q al gauw RR, G4H, Zatox, Crypsis en daar vermaak ik me echt niet meer op.
Ik zeg toch ook nergens dat het definitief zo is? Dus we begrijpen elkaar prima geloof ik zo.wrote:Dat was precies mijn punt![]()
Khadber boven mij bedoelt toch dat Acti, Zatox en Digital Punk het evenement delen via Facebook? Dan hoeven ze toch niet meteen in de line-up te staan? Of begrijp ik Khadber nou verkeerd?
M
Hardtraxxer
154 posts member since 2012
last seen Aug 2022
Bij cryptology uit betrouwbare bron gehoord dat het raw word dus ben benieuwd 
Ik denk dat het gewoon hs word. Net zoiets al vorig jaar Qdance 10 years scantrax was ook in april
wrote:Ik zeg toch ook nergens dat het definitief zo is? Dus we begrijpen elkaar prima geloof ik zo.wrote:Dat was precies mijn punt![]()
Khadber boven mij bedoelt toch dat Acti, Zatox en Digital Punk het evenement delen via Facebook? Dan hoeven ze toch niet meteen in de line-up te staan? Of begrijp ik Khadber nou verkeerd?

Om de geruchten nog wat aan te sterken, icm gerucht dat het raw wordt zou het best kunnen!
Als de line-up echt dik is, ga ik hiernaar ipv Knock Out 
Mensen bouwen weer verwachtingen op basis van werkelijk niks :') schitterend eigenlijk, ben nu al benieuwd naar het gehuil als het eenmaal bekend is.
wrote:Mensen bouwen weer verwachtingen op basis van werkelijk niks :') schitterend eigenlijk, ben nu al benieuwd naar het gehuil als het eenmaal bekend is.
T
Hardtraxx Veteran
5491 posts member since 2010
last seen Apr 2014
Nee man de prophet dat is pas rawwwwwwwrote:Hoop gewoon dat ook eindelijk Q een beetje aandacht geeft aan de hardere kant van hardstyle. Maarja Q denk dat zatox en ran-d al rauw zijn, afwachten dus
Even line-up afwachten voordat ik een beslissing neem 
S
Gasten serieus
een line up gaan maken door dj's die het bericht gedeeld hebben?
Bij mij heeft een zekere NoaX dat ook gedeeld, staat hij er dan ook????? Dan ga ik het ook snel delen dan mag ik er ook draaien
Bij mij heeft een zekere NoaX dat ook gedeeld, staat hij er dan ook????? Dan ga ik het ook snel delen dan mag ik er ook draaien
Filet americain is pas rauw.wrote:Q denk dat zatox en ran-d al rauw zijn, afwachten dus
M'n gaatje ook, heb al de hele dag last van diarree.
Kerel geen disrespect voor The Prophet. Dik hardcore afsluite met hem!!!!wrote:Nee man de prophet dat is pas rawwwwww
Uit betrouwbare bron vernomen dat de Bass Chaserz er ook zullen staan..
Dan is de Raw vrij snel zoek
Dan is de Raw vrij snel zoek
C
Hardtraxx Veteran
4930 posts member since 2012
last seen Jan 2026
Ligt eraan hoe ze draaien he
Ze zijn behoorlijk veelzijdig.
J
Hardtraxx Veteran
6527 posts member since 2011
last seen May 2021
Prefereer Knock-Out, om de simpele reden dat de line-up daarvan wel bekend is.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
