Past

Q-dance presents WOW WOW, december 2018

Time
– (Tue)
Age
18+
Price
€niet goedkoop
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Nobody yet
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2026 24,542 postssince 2008
Chroman wrote:
In 2019, we’ll be creating the ‘home of hardstyle’. Everything will be revealed on 31 December.
Vooral hier benieuwd naar
Feestfabriek 2.0? Toch al bijna weer de mijlpaal van 20 jaar Hardstyle.

Goede ideeën om het concept in ieder geval fris te houden, leuk om te zien dat Q-Dance hier in wil experimenteren.
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen Jan 2021 2,370 postssince 2016
Khadber wrote:Feestfabriek 2.0?
Instant go! Wat was dat vet zeg :worship:
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 1 hour ago 14,129 postssince 2008
Die verwacht ik in 2020
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Feb 2026 1,796 postssince 2009
Chroman wrote:
In 2019, we’ll be creating the ‘home of hardstyle’. Everything will be revealed on 31 December.
.
Q-Dance Music hall? ipv AFAS Live :P
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2026 24,542 postssince 2008
Heb ondertussen even zitten graven, misschien handig om dit apart te doen?
Q-Dance 2024 Speculatie topic
User avatar
Hardtraxxer
last seen Sep 2026 745 postssince 2011
Chroman wrote:
In 2019, we’ll be creating the ‘home of hardstyle’. Everything will be revealed on 31 December.
Vooral hier benieuwd naar
Dit gaat over de vervanger van Q-Base. Slogan stond op meerdere posters met datum 7-9-19 en artstyle van q-base.
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Feb 2026 1,796 postssince 2009
View on Facebook
G
Hardtraxxer
last seen 1 day ago 756 postssince 2012
Stinson wrote:
Q-dance wrote:And of course...Defqon.1 3.0. A monumental change.
Donderdag defqon erbij
Alsjeblieft :worship:
User avatar
Hardtraxxer
last seen Mar 2022 610 postssince 2017
Leuke trailer, goed bezig Q-dance nu al zin in!
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 7 days ago 4,493 postssince 2016
Bastiaan wrote:
Goku wrote:
Stinson wrote:
Donderdag defqon erbij
Alsjeblieft :worship:
Alsjeblieft niet zeg
Waarom niet?
User avatar
Hardtraxxer
last seen Sep 2026 745 postssince 2011
Trailer klinkt als een PN anthem
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen 7 hours ago 2,715 postssince 2008
Erg leuk idee dit zeg, doen ze toch altijd heel goed daar bij Q!
Ben er zelf niet bij, dus ik ben benieuwd wat er op 1 januari allemaal voor nieuwtjes te lezen zijn.
User avatar
Hardtraxxer
last seen Oct 2019 579 postssince 2018
ULTIMO wrote:[quote="Bastiaan]
Stinson wrote:
Donderdag defqon erbij
Alsjeblieft :worship:

Waarom niet?[/quote]

Ondanks dat ik nu pittig niet nuchter ben, wil.ik hier best antwoord antoowrd op gevej. Een donderdag defqon zorgt volgens mijn mening alleen maar tot verdunning van de festivalkwalitieit. Kijk eens naar de defqon 2018, en bedenk je eens welke namen je nu a) echt mist en b) nu waardig zijn voor een defqon dag vulling. Ik denk dat iedereeen nu wel op een naam of 8/9/10 kan komen, maar een hele dag vullen? Now ay josé. "maar broodjeebeenhsm" denkt heel Hardtraxx, "waarom.geven we dan niey elke dj 1.5 uir? Dan krijgen we interessantje setjes met plaatjes die niet worden gedraaid!" Nou hardtraxx bedankt voor het vragen, maar hier heb ik een simpel antoowrd op: dit is defqon! Hieveel dj's persej er met 1.5 uur nu écht interessante sethes uit? Tuurlijk, eej b-front en noisecontrollers gooirn er wel wat leuks tegenaan, maar voor een groot deel vab de lineup wordt dit gewoon een combinatie van plaatjes langer draaien en meer hitjes, waaar niemand iets aan heeft. Mijn viorstel: maak die preparty eejs wat interessant! Eruit met bass chaserz en menal theo, erin met duistere / opkemende namen die bij het ijdstup passen als vazard, i:gor, keltek of ncrypta. Gooi er en een black naast en heb een after voor de zondag en ik denk dat dit meer toevoegt aan defqon dan een extra dag.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 12 minutes ago 7,917 postssince 2013
MAND!
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen 6 days ago 2,819 postssince 2013
ULTIMO wrote:
Bastiaan wrote:
Goku wrote:
Alsjeblieft :worship:
Alsjeblieft niet zeg
Waarom niet?
Het is toch ergens wel eens genoeg? De vrijdag is mooi door het rustig aan komen, biertjes te klappen en met zijn allen naar The Gathering te gaan om daar meters kippenvel te krijgen en het weekend met zijn allen te openen. Gooi je daar ook nog eens een donderdag bij, dan verwacht ik dat je een halve opkomst hebt (niet iedereen kan ook nog eens de donderdag extra vrij nemen en kom je ,net als ik, uit Zeeland (of nog verder), dan rij je ook niet zomaar 's avonds nog even naar Biddinghuizen om daar dan om 10 uur of 11 uur 's avonds nog eens op de preparty binnen te vallen). De zaterdag zie ik altijd als een mooie festivaldag om te pieken en de zondag is iedereen lekker naar de haaien, gaat iedereen er toch nog een dag voor en juist dag maakt de zondag dan weer zo leuk. Het toevoegen van een extra festivaldag haalt voor mij de magie er af.

Daarnaast loop ik ook al tegen de 30 aan en is twee en een halve festivaldag achter elkaar (Gathering tel ik dan even voor een halve mee) toch wel redelijk de max aan het worden.
User avatar
Hardtraxx Veteran
4,918 postssince 2015
RomanAnthony wrote:niet iedereen kan ook nog eens de donderdag extra vrij nemen en kom je ,net als ik, uit Zeeland (of nog verder), dan rij je ook niet zomaar 's avonds nog even naar Biddinghuizen
Precies de reden voor ze om het te doen, druktespreiding :thumbsup: Aangezien nu heel Flevoland standaard vast staat op de vrijdagochtend
User avatar
Kraak... Piep...
last seen Feb 2026 29,098 postssince 2011
Vind het persoonlijk ook een beetje "too much"

Lukt mij inderdaad dan ook vrij moeilijk om die 5 a 6 dagen vrij te krijgen (donderdag tm zondag + maandag en eventueel dinsdag revalidatiedag). De rede dat het bij die andere grote festivals wel lukt is omdat zij in de vakantieperiode vallen.

In essentie krijgen de mensen die gewoon simpelweg donderdag niet kunnen maar wel willen een schijtplek op de camping en krijg je 3 volledige dagen aan beuken.

Naast dat je inderdaad dan zo veel artiesten moet boeken dat 1. de prijs van de tickets omhoog schiet want Q kan dat toch wel maken en 2. dat je dagen krijgt waar bijna niks interessants staat omdat alles veel meer verspreid is, ben je toch helemaal naar de tering op zaterdag.

Nu neem ik aan dat het gros hier toch redelijk is in drinken en/of gebruiken, maar dan krijg je mensen die 4 dagen achterelkaar gaan rammen, kapotzuipen en begaaien. Kan toch nooit goed voor je zijn. Mijzelf kennende kan ik de zondag dan geen stap meer verzetten. Daarnaast zit je 4 dagen met terrorburen die hun speakers tot 5 uur s'ochtends aan hebben op vol volume, aka slaapgebrek.

Eveneens zit je 4 dagen met die halfbakken sanitaire voorzieningen daar op de camping. Ik ken andere festivals die ook lang zijn maar dit toch wel iets beter voor elkaar hebben en dat die voorzieningen eveneens gratis zijn (geen muntjes voor douchen).

100% eens met wat Ramon zegt. Na 3 dagen zie je iedereen halfdood zwalken naar de camping/auto/bus, een 4e is gewoon too much imo en draag je imo ook actief bij aan het percentage aan mensen die (met spoed of niet) naar de EHBO moeten, ze doen het zelf natuurlijk maar je helpt ze hier wel flink mee. Hard Dance feesten zijn gewoon net even wat intensiever dan je normale meerdaagse festivals.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2026 7,456 postssince 2011
User avatar
Hardtraxxer
last seen 24 days ago 644 postssince 2017
Het lijkt me dat je hier veel anthem markers van het jaar 2018 kan vinden om terug te blikken om die feesten.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 12 hours ago 5,467 postssince 2012
Trailer is dope hoor! Ik ga er niet heen maar ziet er tof uit.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 10 hours ago 3,898 postssince 2013
Vond het na FreaQshow eigenlijk wel goed geweest met de hardstylefeestjes tijdens oud en nieuw. Helaas heb ik geen ruggengraat; kaartje gekocht en aanwezig :innocent:
User avatar
Hardtraxx Crew
last seen 6 hours ago 4,898 postssince 2011
Even opgeruimd, liever niet viavia roddels en geruchten plaatsen om de boel op te ruien.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2026 4,502 postssince 2016
Concept klinkt inderdaad tof. Maar een HS feest tijdens Oud&Nieuw, nahh
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 1 day ago 6,778 postssince 2014
Zamble wrote:Concept klinkt inderdaad tof. Maar een HS feest tijdens Oud&Nieuw, nahh
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2026 7,456 postssince 2011
.
Last edited by ErikZ on , edited 1 time in total.

Who was there

Nobody yet
Nobody has said they're going yet.

Active topics in Events

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 1 hour ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 4 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 9 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 6 hours ago