Nog zo'n verschrikkelijke kut opmerking, zelfs al ben ik de Raw Hardstyle van tegenwoordig ook zat waarom moet jij dat dan weer met zo'n denigrerende kut opmerking uitenwrote:Raw hardstyle van nu is muziek voor VMBO´ers met een scooter.

Uberhaupt simpele zielen die Warface vet vinden, doorgaans
Zijn gewoon hipster opmerkingen dit. In 2010 registreerde ik me op dit forum en toen was het cool om op Headhunterz, D-block & S-te-fan en Wildstylez te haten omdat mainstream hardstyle populair was en RAW harstyle niet, nu is het net andersom afgaande op de kansloze opmerkingen hier en in topics over Radical Redemption/Minus Militia of Supremacy.Raw hardstyle van nu is muziek voor VMBO´ers met een scooter.
Zit best wel wat in hoor. Raw HS van nu is net zulke kansloze eenheidsworst als de mainstream van toen.wrote:Uberhaupt simpele zielen die Warface vet vinden, doorgaansZijn gewoon hipster opmerkingen dit. In 2010 registreerde ik me op dit forum en toen was het cool om op Headhunterz, D-block & S-te-fan en Wildstylez te haten omdat mainstream hardstyle populair was en RAW harstyle niet, nu is het net andersom afgaande op de kansloze opmerkingen hier en in topics over Radical Redemption/Minus Militia of Supremacy.Raw hardstyle van nu is muziek voor VMBO´ers met een scooter.
ben ik het ook helemaal mee eens, maar je kan gewoon respect voor iemands smaak hebben lijkt me, als het nou een onderbouwde discussie was over de nummers van Warface, maar dit is gewoon ongenuanceerd bashen op mensen die zijn muziek tof vinden 
F
Hardtraxx Veteran
last seen 18 hours ago
6,065 postssince 2010
Niet zo serieus meteen boys, ik vind sommige Warface tracks ook best prima
Mag ik een keer je scooter lenen?wrote:Niet zo serieus meteen boys, ik vind sommige Warface tracks ook best prima
R
Hardtraxx Veteran
last seen 1 day ago
5,557 postssince 2013
De persoon die ijs gooide had een getint uiterlijk en was direct weg naar de andere zaal... de held 
R
Hardtraxx Veteran
last seen May 2025
4,240 postssince 2010
Heb me prima vermaakt. 
D
Hardtraxx Veteran
4,962 postssince 2012
Dit duswrote:Heb me prima vermaakt.
J
Hardtraxx Veteran
last seen 6 days ago
5,794 postssince 2011
Ga toch lekker geilen op Jenny of Joy man. Worst dat je bentwrote:Zit best wel wat in hoor. Raw HS van nu is net zulke kansloze eenheidsworst als de mainstream van toen.wrote:Uberhaupt simpele zielen die Warface vet vinden, doorgaansZijn gewoon hipster opmerkingen dit. In 2010 registreerde ik me op dit forum en toen was het cool om op Headhunterz, D-block & S-te-fan en Wildstylez te haten omdat mainstream hardstyle populair was en RAW harstyle niet, nu is het net andersom afgaande op de kansloze opmerkingen hier en in topics over Radical Redemption/Minus Militia of Supremacy.Raw hardstyle van nu is muziek voor VMBO´ers met een scooter.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
