Bij elk ander iemand had ik zo gereageerd dus maak je niet druk.wrote:Je wordt voor de gek gehouden. Ik krijg lichtelijk het idee dat de hardtraxx haat brigade je langzaam in het vizier krijgt, dus je zult nog wel vaker voor de gek gehouden gaan worden. Of ze gaan constant reacties bij je uit proberen te lokken :').
Vandaar dat ik ook de hele tijd die smiley deed. Langzaam kom ik er wel achter hoe het hier een beetje in elkaar steekt.wrote:Ik mag hopen dat Rowan dat zelf ook al in de gaten heeft dat die pre-sales niet meer werken. Zo niet moet ik toch even lachen.
Haha neenee Rowan, je stuurde wel daadwerkelijk een bericht. 


Hahaha, de sfeer er een beetje in houden toch. Heb allang een kaartje man en heb er super veel zin in. Jij ook? Hopen op goed weer of niet soms??wrote:Haha neenee Rowan, je stuurde wel daadwerkelijk een bericht.
Nee, dat doet immers iedereen ieder jaar en steeds weer slecht weer. Nu eens een keertje de rollen omdraaien. Hopen op slecht weer en goed weer krijgen.wrote:Hopen op goed weer of niet soms??
1+1=2, toch?
T
Hardtraxxer
64 posts member since 2017
last seen Feb 2024
Dat zou wel ideaal zijn, maar ik ga er niet vanuit.
Mensen ben op zoek voor een maat van me naar 3x defqon zaterdagticket.
mocht iemand van jullie nog mensen kennen die ze weg doen let me know..
mocht iemand van jullie nog mensen kennen die ze weg doen let me know..
wrote:I've got a special surprise to everyone expecting to see me at Defqon!
you beat me to it. Had mn bericht al klaarwrote:wrote:I've got a special surprise to everyone expecting to see me at Defqon!
Haha sorry manwrote: you beat me to it. Had mn bericht al klaar
Ik heb mijn kaartje ook binnen gelukkig en ik kan niet wachten tot mijn eerste Defqon weekend. Hebben jullie of staan er ergens nog handigheidjes die je kan doen of mee kan nemen? Ik heb namelijk niet zo gek veel ervaringen met festivals van meer dan een dag.
R
Hardtraxxer
221 posts member since 2014
last seen Dec 2024
De special surprise aan iedereen die denkt dat hij op defqon staat zal wel zijn dat hij er niet staat.wrote:wrote:I've got a special surprise to everyone expecting to see me at Defqon!
S
Hardtraxxer
557 posts member since 2016
last seen 4 hours ago
wrote:De special surprise aan iedereen die denkt dat hij op defqon staat zal wel zijn dat hij er niet staat.
S
Hardtraxxer
557 posts member since 2016
last seen 4 hours ago
wrote:De special surprise aan iedereen die denkt dat hij op defqon staat zal wel zijn dat hij er niet staat.
S
Hardtraxxer
811 posts member since 2015
last seen May 2025
Als de Defqon app komt zal daar wel een afvinklijstje voor benodigdheden komen. Dat was vorig jaar iig wel zo. Ik heb in mijn notitielijstje van mijn mobiel een eigen lijstje met spullen die ik voor een weekend festival nodig hebwrote:Ik heb mijn kaartje ook binnen gelukkig en ik kan niet wachten tot mijn eerste Defqon weekend. Hebben jullie of staan er ergens nog handigheidjes die je kan doen of mee kan nemen? Ik heb namelijk niet zo gek veel ervaringen met festivals van meer dan een dag.
En check deze link ff want die is ook rete handig
http://www.hardnews.nl/festival-camping-checklist-tips/
http://www.hardnews.nl/festival-camping-checklist-tips/
Toch maar besloten om een weekendje Defqon te pakken. Alleen is het lastig om nu nog aan een weekendticket te komen... iemand toevallig 2 over voor fatsoenlijke prijs 
wrote:Als de Defqon app komt zal daar wel een afvinklijstje voor benodigdheden komen. Dat was vorig jaar iig wel zo. Ik heb in mijn notitielijstje van mijn mobiel een eigen lijstje met spullen die ik voor een weekend festival nodig hebwrote:Ik heb mijn kaartje ook binnen gelukkig en ik kan niet wachten tot mijn eerste Defqon weekend. Hebben jullie of staan er ergens nog handigheidjes die je kan doen of mee kan nemen? Ik heb namelijk niet zo gek veel ervaringen met festivals van meer dan een dag.
Danku heren.wrote:En check deze link ff want die is ook rete handig
http://www.hardnews.nl/festival-camping-checklist-tips/
Kwam me al zo bekend voorwrote:En check deze link ff want die is ook rete handig
http://www.hardnews.nl/festival-camping-checklist-tips/
Ik ga naar een camping festival en ik neem mee? (packing tips)
Gewoon een 1 op 1 kopie dit! Hardtraxx heeft zo'n grote impact op de scene dat een gerespecteerde site als Hard News het gewoon steelt! Intregiteit is belangrijk!wrote:Kwam me al zo bekend voorwrote:En check deze link ff want die is ook rete handig
http://www.hardnews.nl/festival-camping-checklist-tips/![]()
Ik ga naar een camping festival en ik neem mee? (packing tips)
Is geen onbekend iets dat Hard News veel info haalt/jat van Hardtraxx.
L
Hardtraxx Veteran
3475 posts member since 2013
last seen Feb 2024
Hard News in een notendop
wrote:wrote:De special surprise aan iedereen die denkt dat hij op defqon staat zal wel zijn dat hij er niet staat.
MIWER?wrote:wrote:De special surprise aan iedereen die denkt dat hij op defqon staat zal wel zijn dat hij er niet staat.
S
Hardtraxxer
557 posts member since 2016
last seen 4 hours ago
Shit jullie hebben me doorwrote:wrote:wrote:De special surprise aan iedereen die denkt dat hij op defqon staat zal wel zijn dat hij er niet staat.MIWER?wrote:wrote:De special surprise aan iedereen die denkt dat hij op defqon staat zal wel zijn dat hij er niet staat.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
