Waar staat die 'All you need to know' ?
Past
DediQated - 20 years of Q-Dance, februari 2020
- Venue
- Gelredome, Arnhem
- Time
- –
- Age
- 18+
- Price
- Normal 89,95 , Premium 156,95
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Als niet roker zeg ik een positieve vooruitgang hahawrote:Voor de rokers, slof van thuis meenemen.wrote:You cannot buy cigarettes at DEDIQATED!
Idd, slof mee en pakjes a 15 euro per stuk verkopen, hoppa
Heb ook al 15 jaar last van mensen die massaal sigaretten kopen op feesten. Fijn dat er nu eindelijk wat aan gedaan wordt.wrote:Als niet roker zeg ik een positieve vooruitgang hahawrote:You cannot buy cigarettes at DEDIQATED!
Idd, zelfde geldt voor de merchandise stands. Oprotten ermee!!wrote:Heb ook al 15 jaar last van mensen die massaal sigaretten kopen op feesten. Fijn dat er nu eindelijk wat aan gedaan wordt.wrote:Als niet roker zeg ik een positieve vooruitgang hahawrote:You cannot buy cigarettes at DEDIQATED!
Zou alcohol ook afschaffen gezien de gezondheidsproblemen, verslavingen, vechtpartijen, verscheurde gezinnen, en dodelijke ongelukken.
Als niet-merchandise koper zeg ik, een positieve vooruitgang hahawrote: Idd, zelfde geldt voor de merchandise stands. Oprotten ermee!!
Haha kwal! :wrote:Heb ook al 15 jaar last van mensen die massaal sigaretten kopen op feesten. Fijn dat er nu eindelijk wat aan gedaan wordt.wrote:Als niet roker zeg ik een positieve vooruitgang hahawrote:You cannot buy cigarettes at DEDIQATED!
H
Hardtraxx Elite
2591 posts member since 2017
last seen 10 hours ago
Snap het wel, waarom zou je sigaretten verkopen op een plaats waar je ze niet mag roken en ze een hoge boete riskeren als mensen het wel doen.wrote:Zou alcohol ook afschaffen gezien de gezondheidsproblemen, verslavingen, vechtpartijen, verscheurde gezinnen, en dodelijke ongelukken.
Dit vooral idd.wrote: Snap het wel, waarom zou je sigaretten verkopen op een plaats waar je ze niet mag roken en ze een hoge boete riskeren als mensen het wel doen.
B
Hardtraxx Veteran
4098 posts member since 2012
last seen 24 days ago
Dat wordt de volgende stap, over 10 jaar zijn feesten ook alcoholvrijwrote:Zou alcohol ook afschaffen gezien de gezondheidsproblemen, verslavingen, vechtpartijen, verscheurde gezinnen, en dodelijke ongelukken.
Haha kwal! :wrote: Heb ook al 15 jaar last van mensen die massaal sigaretten kopen op feesten. Fijn dat er nu eindelijk wat aan gedaan wordt.
Je mag ze wel roken, staat ook in de All You Need To Know waar dat is. Valkbij de ingang, tijdens Qlimax stond daar ook de tabak verkoop.wrote:Dit vooral idd.wrote: Snap het wel, waarom zou je sigaretten verkopen op een plaats waar je ze niet mag roken en ze een hoge boete riskeren als mensen het wel doen.
20 jaar Q-dance: vaandeldrager van alle harde stijlen. Het gaat ook een stukje over Dediqated:
https://3voor12.vpro.nl/artikelen/overz ... nYwn_T9i24
https://3voor12.vpro.nl/artikelen/overz ... nYwn_T9i24
Ook echt minst doeltreffende manier OOIT om rokers te ontmoedigen. 
Interessant interview, leuk leesvoer voor meer denk ik!wrote:20 jaar Q-dance: vaandeldrager van alle harde stijlen. Het gaat ook een stukje over Dediqated:
https://3voor12.vpro.nl/artikelen/overz ... nYwn_T9i24
Leuke quote over het verbieden van telefoons op een feest:
Wil hier niet per se een discussie mee opzetten, maar ben het hier eigenlijk wel mee eensIn Duitsland bestaat dit al, het is al bedacht. En terecht: je hebt dan een heel ander feest. Natuurlijk heb je in het begin een paar ongemakkelijke momentjes, maar als je een paar biertje of wat dan ook hebt genomen word je ineens heel relaxt. Dan sta je niet naar de show te kijken met je cameraatje. Ik vind dat altijd heel jammer, dat mensen dat doen. Ik snap het wel hoor, maar het is toch alsof je in de bioscoop door je telefoonscherm naar de film zit te kijken. We hebben een 4D experience voor je neergezet, laat die telefoon eens weg!’
wrote:Interessant interview, leuk leesvoer voor meer denk ik!wrote:20 jaar Q-dance: vaandeldrager van alle harde stijlen. Het gaat ook een stukje over Dediqated:
https://3voor12.vpro.nl/artikelen/overz ... nYwn_T9i24
Leuke quote over het verbieden van telefoons op een feest:
Wil hier niet per se een discussie mee opzetten, maar ben het hier eigenlijk wel mee eensIn Duitsland bestaat dit al, het is al bedacht. En terecht: je hebt dan een heel ander feest. Natuurlijk heb je in het begin een paar ongemakkelijke momentjes, maar als je een paar biertje of wat dan ook hebt genomen word je ineens heel relaxt. Dan sta je niet naar de show te kijken met je cameraatje. Ik vind dat altijd heel jammer, dat mensen dat doen. Ik snap het wel hoor, maar het is toch alsof je in de bioscoop door je telefoonscherm naar de film zit te kijken. We hebben een 4D experience voor je neergezet, laat die telefoon eens weg!’.
Het is ook super irritant dat iedereen je zicht blokkeert met telefoons. Voor feesten als Qlimax enz weet je toch wel dat het gefilmd word met professionele camera's. Waarom dan nog eens zelf die 30 sec in aardappel geluid filmen
Vind ik ook met mensen die staan te praten met elkaar of op enige andere vorm sociaal contact hebben op feesten.
KIJK GEWOON NAAR DE SHOW
KIJK GEWOON NAAR DE SHOW
Ik vind dat iedereen lekker zelf mag weten wat 'ie op zo'n feest doet.
Lijkt me echt vet om nog een keer mee te maken maar tegelijkertijd word ik ook vrij zenuwachtig van de gedachten dat ik om 03:48 niet ff wat onzin op whatsapp zou kunnen slingeren
Filmen doe ik toch al niet, dus daar kan men bij mij geen last van hebben, maar ik weet wel dat als ik mijn telefoon in een kluisje moet achterlaten, dat ik niet meer naar dat feest hoef.
Telefoontjes verbieden? Alsjeblieft zeg we zijn toch geen kinderen
? Ja tijdens de defqon endshow (of elk ander show) erger ik me er ook aan, geef ik toe. Maar de rest van het feest valt het enorm mee man. Ik wil gewoon vrienden kunnen meeten op feesten. Of als iemand uit de groep ons kwijt raakt, is een mobiel ook nog best handig.
Y
Hardtraxxer
462 posts member since 2018
last seen 10 days ago
Na het lezen van dat stuk is de hype nog meer aangewakkerd en heb ik er alle vertrouwen in dat het wel goed komt. Zaterdag en in de toekomst... 