Geen hardstyle.
Maar wat een vette track!
Mjah wel leuk en aardig, maar ik ben dit soort sounds al een tijdje zat aangezien meneertje Skrillex ze al 100 keer heeft gebruikt.
Zonde dat dit soort bagger ook op het album staat, maarja die tracks skippen we wel. 
E
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2015
2,020 postssince 2011
misschien is het je smaak niet maar bagger zou ik niet zeggen , hier wordt wel aardig wat productie tijd ingestopt.wrote:Zonde dat dit soort bagger ook op het album staat, maarja die tracks skippen we wel.
totdat de dubstep geluiden beginnen prima. Daarna niets voor mij
Dus als iemand lang bezig is met een track is het automatisch geen bagger?wrote:misschien is het je smaak niet maar bagger zou ik niet zeggen , hier wordt wel aardig wat productie tijd ingestopt.wrote:Zonde dat dit soort bagger ook op het album staat, maarja die tracks skippen we wel.
E
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2015
2,020 postssince 2011
als het goed inelkaar steekt maar het is je ding niet is het idd geen bagger maar is het je smaak niet, klopt.wrote:Dus als iemand lang bezig is met een track is het automatisch geen bagger?wrote:misschien is het je smaak niet maar bagger zou ik niet zeggen , hier wordt wel aardig wat productie tijd ingestopt.wrote:Zonde dat dit soort bagger ook op het album staat, maarja die tracks skippen we wel.
Eens, maar lang in de studio zitten staat niet gelijk met 'goed in elkaar steken'.wrote: als het goed inelkaar steekt maar het is je ding niet is het idd geen bagger maar is het je smaak niet, klopt.
E
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2015
2,020 postssince 2011
nee maar dart bedoelde ik ook nietwrote:Eens, maar lang in de studio zitten staat niet gelijk met 'goed in elkaar steken'.wrote: als het goed inelkaar steekt maar het is je ding niet is het idd geen bagger maar is het je smaak niet, klopt.
Oh, zo leek het namelijk welwrote: nee maar dart bedoelde ik ook niet
Dit gaat denk ik nog worden opgepakt door menig dubstep dj :p
Klinkt echt heel goed!
Klinkt echt heel goed!
E
Hardtraxx Elite
last seen Jul 2015
2,020 postssince 2011
ik vind de youtube preview overigens wel vreemd eindigen
J
Hardtraxx Elite
last seen May 2014
2,832 postssince 2011
Nice 
K
Hardtraxxer
last seen Feb 2014
116 postssince 2011
Kan misschien je smaak niet zijn, maar dit zit zo ongelovelijk bruut in elkaar :worship:Wat een meesterwerk weerwrote:Zonde dat dit soort bagger ook op het album staat, maarja die tracks skippen we wel.
Kan skrillex nog iets van leren haha
B
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2017
13,722 postssince 2008
Zo even verplaatst naar Andere muziek.
Pavelow tracks ..
Pavelow tracks ..
Hmm.. Ik hou van dubstep.. Maar deze doet me weinig 
Origineel hoor. Had net zo goed een Skrillex kunnen zijn. 
Toch jammer dat mensen het gelijk bagger noemen. Dat is hetzelfde als eten dat je niet lust 'vies' noemen. Eten is niet vies en deze track is ook geen bagger. Het is niet je smaak, maar ik ben maar wat blij dat ik qua muziek breder geörienteerd ben.wrote:Zonde dat dit soort bagger ook op het album staat, maarja die tracks skippen we wel.
Daarnaast: BAM JONGE! Wat een track
Je haalt me de woorden uit m'n mondwrote:Origineel hoor. Had net zo goed een Skrillex kunnen zijn.
nee vind dit ook niks, wel vet voor het album want dan word het gevarieerd maar verder is de track zelf alles behalve boeiend.
W
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2023
3,252 postssince 2011
wrote:Best wel ziek
