Wie is dit dan weer?
Ongeïnspireerde blije meuk.
B
Hardtraxx Newbie
last seen Aug 2012
12 postssince 2011
M
Hardtraxxer
last seen Feb 2013
500 postssince 2012
B
Hardtraxxer
last seen Sep 2013
135 postssince 2010
frontliner kick
Heb ook sterke twijfels aan de originaliteit van de kick... de punch ervan iig...
Last edited by Arboza on , edited 1 time in total.
B
Hardtraxxer
last seen Sep 2013
135 postssince 2010
Deze komt uit de outro van de Rage remix.wrote:Heb ook sterke twijfels aan de originaliteit van de kick...
Deze vocals heeft ze ooit vrijgegeven. Ze heeft toen duidelijk gezegd dat ze gebruikt mochten worden, maar dat er dan geen ft. nikkita mocht komen te staan..wrote:Dacht dat Nikkita gestopt was als vocaliste?
Volgens mij komen deze vocals uit een pakket dat ze ooit heeft weggegeven (met daarin de expliciete vraag of mensen haar naam er niet bij willen zetten, om henzelf op een goedkope manier te promoten). Weet niet of deze vocals daar ook uit komen.wrote:Dacht dat Nikkita gestopt was als vocaliste?
ja deze vocals komen uit vocals pack 2.0 die ze ooit heeft weggegeven.wrote:Volgens mij komen deze vocals uit een pakket dat ze ooit heeft weggegeven (met daarin de expliciete vraag of mensen haar naam er niet bij willen zetten, om henzelf op een goedkope manier te promoten). Weet niet of deze vocals daar ook uit komen.wrote:Dacht dat Nikkita gestopt was als vocaliste?
Iemand die kicks ripped, de naam van een vocalist gebruikt zonder toestemming en zijn track in een verkeerd topic post, tijd voor een slotje!
Wat een triest figuur overigens. 
J
Hardtraxx Addict
last seen Mar 2020
1,528 postssince 2011
Mensen die meer aandacht aan hun youtube filmpje geven dan aan de track.
Nee vind dit maar niks.
Nee vind dit maar niks.
