Wow Isaac naar DWX, bruut. Track klinkt beetje leeg, zit wel potentie in. Weet alleen niet zo goed wat ik van de kicks moet vinden..
van het best lekker klinken vanaf 32 seconden 
B
Hardtraxx Addict
1622 posts member since 2012
last seen Jan 2014
De lead klinkt erg leeg. Jammer, anders klinkt het nog best leuk.
Ik vind het best leuk klinken, beetje de Jump-invloeden van tegenwoordig, kwa lead/melodie verhouding. Melodie komt me wel bekend voor trouwens.
J
Hardtraxx Veteran
5794 posts member since 2011
last seen 21 days ago
Vind dit helemaal niet zo verkeerd klinken 
Eèn op eèn kopie van deze:wrote:Ik vind het best leuk klinken, beetje de Jump-invloeden van tegenwoordig, kwa lead/melodie verhouding. Melodie komt me wel bekend voor trouwens.
View on YouTube
Jezus, dat is wel erg duidelijk.. Vind het wel een geschikte melo voor een hardstyle nummer maar dan wel als bootleg want dit is gewoon zielig..wrote:Eèn op eèn kopie van deze:wrote:Ik vind het best leuk klinken, beetje de Jump-invloeden van tegenwoordig, kwa lead/melodie verhouding. Melodie komt me wel bekend voor trouwens.
View on YouTube
Er is verder nog niets bekend over de naam, dus dat zien we dan wel weer hoe dit genoemd wordt. Er zaten best wat bootlegs van Isaac in de laatste tijd, dus wie weet.
J
Hardtraxxer
110 posts member since 2011
last seen Dec 2014
wel een veel forsere kick dan dat je gewent bent van hem..
J
Hardtraxx Veteran
6527 posts member since 2011
last seen May 2021
Kon die track niet waarvan de melodie komt maar ik vind het best lekker klinken.
W
Hardtraxx Veteran
3252 posts member since 2011
last seen Nov 2023
geef die exploration of space edit maar weg isaac 
die tekst is btw van Isaac - Impressed
Snap je dat niet? Dat lijkt gewoon alsof de artiest inspiratieloos is. Ik vind het gewoon vetter als de melodie zelf inelkaar is gezet met emotie dan dat iemand hem zomaar pakt van ee nander nummer(wat ook best goed kan klinken hoor, als ie er een eigen draai aan geeft) Maar is puur mijn mening!wrote:Ik snap niet wat het mensen boeit dat iemand een melodie ript? Ik hoor liever een melodie die goed geript en gebruikt is dan in zo'n track uit een genre wat mij niet boeit. Ik hoor liever iets wat beter is geript dan iets war slechter zelf is gemaakt.
Mij kan dat genre wel boeien en ook Andy Blueman weet me altijd te boeien, dus ik ben het eens met jaron123 dat dit niet getuigt van inspiratie. Aan de andere kan ik Cruelty ook wel begrijpen, aangezien hij de melodie toch nooit eerder heeft gehoord of zal horen.wrote:Snap je dat niet? Dat lijkt gewoon alsof de artiest inspiratieloos is. Ik vind het gewoon vetter als de melodie zelf inelkaar is gezet met emotie dan dat iemand hem zomaar pakt van ee nander nummer(wat ook best goed kan klinken hoor, als ie er een eigen draai aan geeft) Maar is puur mijn mening!wrote:Ik snap niet wat het mensen boeit dat iemand een melodie ript? Ik hoor liever een melodie die goed geript en gebruikt is dan in zo'n track uit een genre wat mij niet boeit. Ik hoor liever iets wat beter is geript dan iets war slechter zelf is gemaakt.
Het zou natuurlijk wel kunnen dat deze track Andy Blueman - Nyctalopia (Isaac Remix) gaat heten
klopt! mits het goed gedaan is natuurlijk! de melodie van e = nc2 is toch ook geript van een hardcore nummer? en daar hoor je maar weinig mensen over!!wrote:Ik snap niet wat het mensen boeit dat iemand een melodie ript? Ik hoor liever een melodie die goed geript en gebruikt is dan in zo'n track uit een genre wat mij niet boeit. Ik hoor liever iets wat beter is geript dan iets war slechter zelf is gemaakt.
J
Denk eerder dat dit de eerste release van hem word samen met die Psyko Punkz remix van On the Edge.
S
Hardtraxxer
113 posts member since 2011
last seen Aug 2014
Bagger.
Dat is ook het enige wat niet van hem is, HAHA
K
Is dit nog hardstyle te noemen
K
Kon toch zijn dat isaac trance ofzo wou gaan maken.wrote:In welk opzicht dan niet?wrote:Is dit nog hardstyle te noemen
R
Hardtraxxer
69 posts member since 2010
last seen Jun 2013
Die man is een karikatuur van zichzelf geworden. Hij zou er goed aan doen gewoon te stoppen, dan kunnen we hem nog herinneren als iemand die veel betekend heeft in de beginjaren van de hardstyle.
Vandaar dat hij een (ander) Hardstyle label joint...wrote:Kon toch zijn dat isaac trance ofzo wou gaan maken.wrote:In welk opzicht dan niet?wrote:Is dit nog hardstyle te noemen
Eensch.wrote:Die man is een karikatuur van zichzelf geworden. Hij zou er goed aan doen gewoon te stoppen, dan kunnen we hem nog herinneren als iemand die veel betekend heeft in de beginjaren van de hardstyle.
