Climax is standaard DBSTF en intro en outro zijn toch net iets te zwak 
Active topics in Hardstyle
Moderators
-
D
intro heeft een lekkere reverse! climax is niks voor mij en vocals passen totaal niet bij de track imo! 
Leuk maar ik wacht nog wel even op die van de Viper.
-
GHardtraxxer
- 552 posts member since 2011
- last seen Apr 2012
Wat een klotevocals!!
die laatste minuut is wel leuk gedaan 
Ik vind het eigenlijk wel een leuk nummertje voor op de Decibel main ofzo. Verder vrij weinig met de vocals, en de climax is zoals gezegd typisch DBSTF.
Ik vind hem dik
Heerlijke Rev Bass en dan gewoon meeschreeuwen !
Echt een sfeer nummertje
Heerlijke Rev Bass en dan gewoon meeschreeuwen !
Echt een sfeer nummertje
Ik dacht in t begin ook dat ik um niet zo vet vond, maar heb um nou paar keer goed geluisterd en hijs toch wel lekker hor! Typisch DBSTF idd....I like it!
Mwha niet mijn ding, die melodie pakt me niet.
Kijk jongens, dit is nog eens een glasheldere uitlegNazale wrote:Ik krijg hier het idee dat ze t stijltje van wildstylez een klein stukje willen kopieren. Ik kan van die melodie echt een perfecte wildstylez wannabe maken. IPV we-le leehh (das wsz) doen ze we we we![]()
eindelijk weer eens wat goeds van de mannen 
Dat dusHellkite wrote:Ik dacht in t begin ook dat ik um niet zo vet vond, maar heb um nou paar keer goed geluisterd en hijs toch wel lekker hor! Typisch DBSTF idd....I like it!
Nu hebben Dbstf opeens de style van Wildstylez overgenomen en heeft Wildstylez opeens een eigen style (wat in mijn ogen gewoon nog steeds euforische hardstyle is).
Elk Wildstylez nummer groeit uit tot een hit met veel reacties en
En ja Wildstylez is goed bezig, lekkere tracks, maar het begint nu al meer van hetzelfde te worden.
Maar een eigen style..
On: nummer doet me helemaal niets, heb liever dat ze weer eens goed de studio induiken en met wat leuks komen.
Hoeveel gram moet ik naar binnen werken om die laatste zin te begrijpen?Taxi wrote: Kijk jongens, dit is nog eens een glasheldere uitleg
De reverse bass is lekker maar daar heb je dan ook alles mee gezegd, ik vind de rest gewoon niet zo boeiend
.