User avatar
Hardtraxx Veteran
7456 posts member since 2011
last seen 14 days ago
The Purge presents TRIPPIN' Audiovisual Experience | Shockerz 2022
View on YouTube

Tracklist:
00:00 Intro
00:52 Pink Floyd - The Wall (The Purge Bootleg)
01:59 The Purge & Sickmode - RIGHT NOW (TRIPPIN’ Edit)
02:51 The Purge - METAPURGE (TRIPPIN’ Edit)
03:58 The Purge - BASS DRUM
04:59 The Purge - SOMEBODY TO LOVE
05:48 The Purge - FOR THE LADIES
06:46 The Purge & Adjuzt - STO COME I PAZZI
07:30 The Purge - TRIPPY SPACE
08:45 The Purge - FANTASYLAND
11:17 The Purge - BACK TO NEW
12:28 ATC - All Around The World (The Purge Bootleg)
13:25 The Purge - JAZZY (TRIPPIN’ Edit)
14:16 Oliver Tree & Robin Schulz - Miss You (The Purge Bootleg)
15:26 The Purge & Lunakorpz - DANCEFLOOR SLAYER
17:25 The Purge & Adjuzt - PLANET CIRCUS
18:39 Roland Cristal - Vendetta (The Purge Remix)
19:44 Kid Cudi - Day 'n' Nite (The Purge Decibel Tool)
20:42 A$AP Rocky - Praise The Lord (The Purge Bootleg)
21:40 Unresolved & The Purge - WE AIN'T THE SAME
23:06 The Purge - ENERGY (TRIPPIN’ Edit)
24:12 Zatox & The Purge - THE FUTURE
26:14 The Purge - BLACK MOON
27:50 The Purge & Major Conspiracy - TAKE CONTROL
User avatar
Hardtraxx Veteran
14127 posts member since 2008
last seen 20 hours ago
Waarom heet de liveact eigenlijk TRIPPIN' ? Heb het vaak zien staan op line-ups, dit is de eerste keer dat ik het kan luisteren, maar ik hoor niet veel "trippy" dingen?

Veel bekende tracks met een leipe kick eronder gegooid, echt harmonieus klinkt het vaak niet.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7456 posts member since 2011
last seen 14 days ago
Delt-A wrote:Waarom heet de liveact eigenlijk TRIPPIN' ? Heb het vaak zien staan op line-ups, dit is de eerste keer dat ik het kan luisteren, maar ik hoor niet veel "trippy" dingen?

Veel bekende tracks met een leipe kick eronder gegooid, echt harmonieus klinkt het vaak niet.
Het heet niet Trippin maar Trippin' Audiovisual Experience, het gaat om de visuals er omheen (veel paars, paddenstoelen etc)
User avatar
Hardtraxx Veteran
14127 posts member since 2008
last seen 20 hours ago
In dit geval wel, maar hij heeft ook op line-ups gestaan waar er alleen TRIPPIN' achter stond, Elektrum bijvoorbeeld.
User avatar
Hardtraxx Veteran
17570 posts member since 2010
last seen 9 hours ago
Delt-A wrote:In dit geval wel, maar hij heeft ook op line-ups gestaan waar er alleen TRIPPIN' achter stond, Elektrum bijvoorbeeld.
Das de naam van z'n album. Dus denk dat je het moet zoen als een liveact die om z'n album en de bijbehorende sound is gebouwd.

Ik vind het iig een hele vette act, ook één van m'n favoriete acts van 2022. Hoop alleen dat hij niet té erg doorschiet in de meme hitjes.
B
Hardtraxxer
249 posts member since 2022
last seen Sep 2025
Die Pink Floyd Bootleg vind ik dus echt super dik! Heerlijk in die kenmerkende The Purge-stijl. Ben hem het afgelopen jaar steeds meer gaan luisteren en waarderen.
R
Hardtraxxer
666 posts member since 2021
last seen 19 hours ago
Ja zitten wel wat leuke dingetjes tussen, maar op de één of andere manier vind ik het toch niks. Ook live niet.

Het is wel heel veel ook.
User avatar
Kraak... Piep...
29099 posts member since 2011
last seen Feb 2026
Ja het voelt wat te chaotisch bij vlagen, verder lijkt het me met al die vrij simpele bootlegs te veel op de raw variant van Brennan Heart.

Op een feest zal het wel een keer tof zijn, zitten ook genoeg toffe stukken in, vooral de edits. Maar al die makkelijk scoren plaatjes en dat vdk gemekker door de microfoon worden na een tijdje wel lichtelijk storend :P
User avatar
Hardtraxx Elite
2632 posts member since 2016
last seen 22 days ago
Heel gaaf om terug te zien! :cool: Als je ergens vooraan staat tijdens deze set krijg je er helaas te weinig van mee.
G
Hardtraxxer
60 posts member since 2022
last seen Mar 2023
Riiss wrote:Ja zitten wel wat leuke dingetjes tussen, maar op de één of andere manier vind ik het toch niks. Ook live niet.

Het is wel heel veel ook.