Lekker goedkoop dit.. Ghost Story staat al sinds Hard Bass in een afspeellijst van mij op Spotify en dan pleuren ze er nu even wat Villain vocals onder en voilà hier heb je je anthem. Ken heel Pumkin niet maar raar dat een organisatie hier mee akkoord gaat.
Active topics in Hardstyle
Moderators
Lekker wild om je heen roepen, allicht heeft de organisatie juist aangegeven dat ze deze track als anthem wilden?
Vocals van Villain niet storend, plaat is nog steeds zo goed als het zelfde dus imo nog een even sterke plaat, boeiend wat ze er mee doen als anthem of niet.
Baseer je dat ergens op of ben je nou ook lekker wild om je heen aan het roepen? Een anthem is toch altijd wel een dingetje rondom een festival, iets wat speciaal voor dat feest is gemaakt. Zou er persoonlijk van balen als ik heb uitgekeken naar het anthem van een feest en het is een nummer dat je al meer dan een half jaar kunt luisteren op Spotify.THArdstyler wrote:Lekker wild om je heen roepen, allicht heeft de organisatie juist aangegeven dat ze deze track als anthem wilden?
-
DHardtraxxer
- 311 posts member since 2017
- last seen Jan 2026
Echt jammer dat ze deze track hebben gerecycled voor dit Anthem. Hoe de track was vond ik hem zelf al perfect...
Wat is er zo drastisch aan veranderd dan? Behalve de vocals?
is er een rip van ghost story in de nieuwe vorm?
Gedaan!MYTZE wrote:En anders gewoon de intro pakken en die voor de Hard Bass cd versie plakkenZak Met Brood wrote:Hopen dat die originele versie ook gereleased word
-
MHardtraxx Veteran
- 14178 posts member since 2013
Haha had t zelf ook al gedaanJellepetje wrote:Gedaan!MYTZE wrote:En anders gewoon de intro pakken en die voor de Hard Bass cd versie plakkenZak Met Brood wrote:Hopen dat die originele versie ook gereleased wordGFTO Villain