N
Hardtraxxer
60 posts member since 2014
last seen Apr 2016
Thyron & Delete - The Swarm blijft wel echt gewoon geniaal :love: :love: Hoop die gauw nog eens live te horen.
C
Hardtraxx Addict
1375 posts member since 2011
last seen Aug 2016
Huh wtf ik heb duidelijk wat gemist! is er na dat incident met B-front nog wat gebeurd ofzo? Aangezien ze Thyron nu soort van "ontslagen" hebben bij Fusion :huh: wel lullig voor die gozer dat ie nu ook door ze label eigenlijk beetje afgeschreven is.
Des al niet te min blij met het album ^^
pim0412 wrote: Ik heb het album even geupload in één zippybestand voor mensen die hem liever in 320kbps hebben. Ook even ervoor gezorgd dat het er allemaal netjes uitziet in iTunes, en het artwork zit er ook bij :)
l
Thanks :thumbup:
User avatar
Hardtraxx Veteran
3302 posts member since 2010
last seen Nov 2021
The Swarm is voor mij de enige echt interessante plaat, vooral door de Delete-invloeden. :) De rest van het album gaat na deze eerste luisterbeurt direct de prullenbak in; ik heb er helemaal niks mee.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7366 posts member since 2014
last seen 3 hours ago
Limitless en Dysphoria vind ik goed.
The Swarm en Rising Star vind ik zeer goed.
De rest doet me niet veel, maar wel een zeer gevarieerd album en zeker goed uitgewerkt.
Jammer dat alles zo gelopen is, maar dat is zijn eigen domme fout, letterlijk talent weggooien.