Active topics in Hardstyle

Moderators

  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · online
  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 3 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 1 day ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 4 days ago
User avatar
Hardtraxx Veteran
5517 posts member since 2010
Broken Balance wrote:
Lyst wrote:
Khadber wrote:Ik vraag me eigenlijk vooral af wat mensen hier storend aan de hoogte van de kick vinden. Het probleem eerst was dat deze kicks meestal niet meer goed doorkwamen op een groot systeem. Noisecontrollers heeft met All Around een techniek gevonden waarbij dat niet meer een probleem is. Die lijkt hier ook toegepast omdat ook de hoogste kick nog gewoon raak is. Dat argument geldt niet echt meer.
Het probleem is dat het een irritant en lelijk geluid is. -.-
Idd. Een lekkere lage bass klinkt veel beter dan een te gedistorte FWANG FWANG FWANG FWANG waarbij de bass half wegvalt op een groot systeen t.o.v. de lagere kicks. Het klinkt een stuk cleaner.
Dan bedoel je frontliner kicks. Deze en van bijvoorbeeld Noisecontrollers geven juist extra kracht mee op een groot PA systeem :)
User avatar
Hardtraxx Veteran
6071 posts member since 2011
last seen Jan 2022
Vind die pitchkicks niet eens heel storend. Wel lekker plaatje.
W
Hardtraxx Veteran
3252 posts member since 2011
last seen Nov 2023
:love: